אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Medisafe חתמה על חוזה של מיליוני דולרים עם Merck

חברת Medisafe חתמה על חוזה של מיליוני דולרים עם Merck

החברה תפתח עבור הענקית הגרמנית גרסה מיוחדת של אפליקציית ניטור נטילת התרופות שלה. בשלב הראשון, תסייע האפליקציה לחולים במחלות קרדיומטבוליות במקסיקו, רוסיה וברזיל

29.03.2018, 16:33 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית מדיסייף (Medisafe), הודיעה היום (ה') שחתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת מרק הגרמנית. תחת ההסכם, שמוערך במיליוני דולרים, תפתח החברה הישראלית גרסה ייחודית של האפליקציה שלה עבור מרק, לטיפול בחולים במחלות קרדיומטבוליות.

קראו עוד בכלכליסט

בשלב הראשון יתחילו החברות בחולים הנמצאים במקסיקו, רוסיה וברזיל. כיום יש לחברה הגרמנית כ-60 מיליון מטופלים במחלות אלו. בשנה שעברה השקיעה מרק בחברה הישראלית במסגרת סבב גיוס של 14.5 מיליון דולר. מדיסייף גייסה עד כה 20 מיליון דולר ממשקיעים כפיטנגו, לול ונצ'רס, קוואלקום ונצ'רס, אייל גורה, TriVenturs ו-7Wire.

עומרי שור, מנכ"ל מדיסייף עומרי שור, מנכ"ל מדיסייף עומרי שור, מנכ"ל מדיסייף

מדיסייף פיתחה אפליקציה שמיועדת לאנשים שלוקחים תרופות באופן קבוע ומסייעת להבטיח שיתמידו בנטילתן לפי המרשם. לפי נתוני החברה, בכל 4 דקות מת בארה"ב מטופל כתוצאה מאי התמדה, אי-נטילה או נטילה שגויה של תרופות, מה שמייצר נטל על מערכת הבריאות האמריקאית וגורם לחברות הפארמה הפסד מוערך של 637 מיליון דולר בשנה.

עומרי שור, מנכ"ל החברה, סיפר ל"כלכליסט" שהעסקה תאפשר למדיסייף להאיץ את צמיחתה באופן משמעותי. סיימון סטרג', מנהל תפעול בכיר בחברת מרק, אמר: "זהו צעד חשוב ביותר למימוש החזון שלנו לתמיכה בחולים עם שירותים מקיפים, משולבים, בעלי ערך מוסף שנראים מעבר לתרופות כדי לשפר את תוצאות הטיפול".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות