אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טלגרם גייסה 850 מיליון דולר נוספים בהנפקת מטבע דיגיטלי

טלגרם גייסה 850 מיליון דולר נוספים בהנפקת מטבע דיגיטלי

מפעילת אפליקציית ההודעות המיידיות השלימה בכך גיוס של 1.7 מיליארד דולר מתחילת השנה; החברה מתכננת להשתמש בכסף שגייסה כדי לפתח טכנולוגיית בלוקצ'יין שכוללת את המטבע הדיגיטלי שהשיקה, "גרם"

30.03.2018, 21:05 | שירות כלכליסט

אפליקציית ההודעות המיידיות טלגרם השלימה גיוס של 1.7 מיליארד דולר בהנפקת מטבע דיגיטלי משלה (ICO).

קראו עוד בכלכליסט

לפי מסמכים שהגישה החברה לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC), היא השלימה סיבוב גיוס שני של 850 מיליון דולר, שהחל ב-14 במרץ; זאת, בנוסף לגיוס של 850 מיליון דולר שהושלם בינואר.

בסיבוב השני השתתפו 94 משקיעים, לעומת 81 משקיעים בסבב הקודם.

טלגרם מתכננת להשתמש בכסף שגייסה כדי לפתח טכנולוגיית בלוקצ'יין שכוללת את המטבע הדיגיטלי שהשיקה, "גרם". לפי התכנון, רשת הבלוצ'יין של טלגרם תבצע עסקאות במהירות הגבוהה מזו של המטבעות הדיגיטליים ביטקוין ואתריום, ותתחרה בענקיות כגון ויזה ומאסטרקרד.

לפי טלגרם, לאפליקציה יש כבר 200 מיליון משתמשים פעילים בחודש, ו-700 אלף מצטרפים אליה מדי יום.

טלגרם טלגרם טלגרם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
ico זה בלון ולא מטבע... המשקיעים באים כדי לעשות כסף מהיר
מטבע הוא יציב שנועד למסחר, וico זה יותר כמו מנייה מורצת... כל מי שבא בא בשביל לעשות כסף מהיר, לכן הגראף נראה תמיד אותו דבר, עלייה מהירה וקריסה מהירה... האמת היא שכסף לא שווה דבר, מעולם לא היה שווה ולעולם לא יהיה שווה... סחורה זה הכסף של העולם, הכסף הוא רק כלי להחלפה מהירה של סחורה... אם הוא לא יציב עולה מהר או קורס מהר הוא כלי מקולקל שלא עושה את עבודתו נאמנה... יכול להיות שהטכנולוגייה של מטבעות דיגיטאליים זה העתיד, אבל צריך להבדיל בין הכלים למוצרים הסופיים... בסופו של יום מטבע דיגיטאלי זה אלגוריתם בקוד פתוח ואין לו שום ערך ממשי מלבד הערך שאנחנו נותנים לו... תשקיעו בסחורה ותעשו כסף ולא בכסף כדי לעשות עוד כסף זה לא תורם דבר לאנושות...
אריה  |  31.03.18
1.
למה צריך דולרים?
אני קצת אןןיל. איקיו לא משהו. 147. אז זה לא פלא שאני לא מבין למה החבריה העליזה שמנפיקה כל מיני מטבעות דיגיטליים מתוחכמים ומתחמנים, צריכים "לגייס" סתם דולרים פושטים פשוטים, כאלה שיש לכולנו בכיס או בבנק (נכון, על הנייר. בסדר....). אני לא כל כך מבין איך אנשי הפלאים התוחכמים שכורים מטבע דיגיטלי באמצעות מוחם הפורה והקודח, מסכימים למכור את זה תמורת סתם דולרים, שאפילו כבר אינם ירוקים?.....
אחד אוויל  |  30.03.18