אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמוס לוזון מעמיק הפעילות בפולין: רכש מתיאטראות ישראל פרויקט מגורים בוורשה ב-81 מיליון שקל צילום: נמרוד גליקמן

עמוס לוזון מעמיק הפעילות בפולין: רכש מתיאטראות ישראל פרויקט מגורים בוורשה ב-81 מיליון שקל

קבוצת לוזון חתמה באמצעות החברה הבת רונסון על רכישת פרויקט נובה; מדובר ברכישת יח"ד בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר שמועד מסירתן מתוכנן ל-2018, וכן יח"ד בשטח כולל של 11.3 אלף מ"ר שהשלמתן מתוכננת בשנתיים הקרובות

01.04.2018, 14:25 | אורן פרוינד

עמוס לוזון מעמיק את הפעילות שלו בפולין. קבוצת היזמות "לוזון קבוצה" שנושאת את שמו חתמה היום (א') באמצעות החברה הבת (66%) רונסון, על עסקה לרכישת פרויקט הנדל"ן נובה שבוורשה, פולין. רונסון, שנסחרת בבורסת וורשה בשווי של 220 מיליון שקל, רוכשת את הפרויקט תמורת 81 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בפרויקט נדל"ן למגורים שכולל מספר שלבים המצויים בשלבי פיתוח שונים. בחלקם הושלמה הבנייה, חלקם מצויים בבנייה וחלקם קרקעות לפיתוח. הסכם הרכישה נוגע לשלבי הפרויקט שבהם הושלמה הבנייה ואלה שמצויים בבנייה.

עמוס לוזון, צילום: דנה קופל עמוס לוזון | צילום: דנה קופל עמוס לוזון, צילום: דנה קופל

לוזון רכש את הזכויות מידי חברה בת של חברת תיאטראות ישראל, שהחזיקה עד ליום 23 בדצמבר 2016 בכ-39.8% ממניות רונסון, והיתה צד להסכם בעלי מניות עם החברה בקשר להחזקותיהן.

תיאטראות ישראל היא חברה ישראלית בבעלות משפחת גרידינגר העוסקת בהפעלת רשת בתי הקולנוע תחת המותג "רב חן", וכן מגה בתי קולנוע תחת המותג "יס פלאנט". כן עוסקת החברה בהפצה בישראל של סרטי קולנוע באמצעות חברת פורום פילם. החברה פועלת בתחום הקולנוע בפולין ונכנסה גם לתחומי הנדל"ן.

פרויקט נובה כולל יחידות דיור בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר עיקרי למכירה, אשר מועד מסירתן מתוכנן להתבצע בשנת 2018; יחידות דיור בשטח כולל של כ-5,700 מ"ר עיקרי למכירה, המצויות בשלבי בניה אשר מועד השלמתן מתוכנן להסתיים במהלך הרבעון השני של שנת 2018; יחידות דיור בשטח כולל של כ-5,600 מ"ר עיקרי למכירה, המצויות בשלבי בניה אשר מועד השלמתן מתוכנן להסתיים במהלך שנת 2019 וכן קרקעות עם זכויות בניה למגורים.

השטח הכולל של פרויקט נובה הוא כ-24.4 אלף מ"ר עיקרי למכירה. בתקופה האחרונה ערך עמוס לוזון בישראל מספר אירועים לצורך שיווק מכירת דירות בפולין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות