אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזמן שגינדי קפיטל על המדף ממשיך שווי קניון TLV לרדת צילום: נעה קסלר

בזמן שגינדי קפיטל על המדף ממשיך שווי קניון TLV לרדת

דוחות גינדי השקעות מלמדים שקניון TLV Fashion רשם ירידת ערך של 3% ו-53 מיליון שקל לעומת הערכת שווי שבוצעה ברבעון הקודם - לסכום של 1.76 מיליארד שקל

02.04.2018, 08:04 | אורן פרוינד

דו"חות גינדי השקעות חושפים כי בעוד החברה מנהלת מו"מ למכירת החברה־האם שלה, גינדי קפיטל, המשיך שווי הנכס המרכזי לרדת. קניון TLV Fashion רשם ירידת ערך של 53 מיליון שקל לעומת הערכת שווי שבוצעה ברבעון הקודם — ירידה של 3% לסכום של 1.76 מיליארד שקל. 

קראו עוד בכלכליסט

בניכוי הלוואה בהיקף של 1.08 מיליארד שקל והוצאות שונות של 47 מיליון שקל מוערך שווי הפרויקט נטו ב־630 מיליון שקל, ירידה גבוהה יותר של 8% ביחס לשווי נטו ברבעון הקודם.

הירידה הזו נרשמה למרות העובדה ששיעור ההיוון של הקניון ירד ב־0.25% לרמה של 7.5% עבור השטחים המושכרים ו־8% עבור שטחי המלאי (ירידה בשיעור ההיוון מעלה את שווי הנכס). בעלי המניות בקניון הם רבוע כחול נדל"ן מקבוצת אלון (50%) גינדי השקעות (25%) וחברה פרטית של משה ויגאל גינדי (25%).

גינדי השקעות רשמה אשתקד הפסד של 28 מיליון שקל לעומת הפסד של 7.6 מיליון שקל ב־2016. זה נובע מביצועים חלשים של הקניון ולנוכח העובדה שהחברה לא רשמה ב־2017 הכנסות ממכירת דירות לעומת 38 מיליון שקל ב־2016.

בעלי השליטה בגינדי השקעות, מנור גינדי, אורי לוי, אייל פרידמן וכפיר גינדי מנהלים מגעים ראשוניים למכירת חברת ההשקעות שלהם גינדי קפיטל תמורת עשרות מיליוני שקלים לגורמים שונים. לאחר המכירה הזו הם יישארו רק עם האחזקה הפרטית במגדלי המגורים TLV שבתל אביב.

 , צילום: נעה קסלר צילום: נעה קסלר  , צילום: נעה קסלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות