אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לרוץ אחרי מיקי מאוס: אתגרי הכושר החדשים בדיסנילנד

לרוץ אחרי מיקי מאוס: אתגרי הכושר החדשים בדיסנילנד

פארק השעשועים דיסנילנד בפריז מציע גם אתגרי כושר מפתיעים, שאפילו יקפיצו אתכם בתורים הארוכים

03.04.2018, 08:22 | סיון אבוקאי

דיסנילנד, פארק השעשועים הגדול והמוכר בעולם לגדולים ולקטנים, הופך להיות, באופן מפתיע, גם יעד משעשע לספורטאים. במהלך החודשים פברואר עד אפריל מתקיימות בפארק בפריז תחרויות ריצה למרחקים שונים של 5 ו־10 ק”מ, ועד חצי מרתון. כל תחרות מתבססת על אגדה או דמות אחרת של וולט דיסני. מרבית המבקרים לא יודעים שניתן באותה תקופה להשתתף גם ב“אתגר כושר”, טרנד המבוסס, כמו כל הפארק, על הטרנד מארה”ב של תחרויות כושר המתקיימות בפארקים במקום במרחב הווירטואלי.

קפיצות במתחם הפיראטים מחבל לחבל. יעד משעשע לספורטאים קפיצות במתחם הפיראטים מחבל לחבל. יעד משעשע לספורטאים קפיצות במתחם הפיראטים מחבל לחבל. יעד משעשע לספורטאים

למשל, במתחם עליסה בארץ הפלאות - ריצה מהירה אחרי הארנב ותפיסתו תקנה נקודות לתור המהיר, קפיצה במתחם הפיראטים מחבל לחבל תעניק קיצור תור לספינה של קפטן הוק, וחובבי אומנויות הלחימה יילחמו נגד אביר ג’דיי ויזכו לשורה הראשונה בחללית האינטרגלקטית.

וכך מצאתי את עצמי בדיסנילנד פריז, מסתערת עבור ילדיי על כל אפשרות לקיצור התור, ובמקרים מסוימים גם קיבלתי “ניצחון טכני” כי האירופים, בניגוד אליי, מסוגלים לעמוד בתור. במקרים מסוימים הבנתי גם שכך הקהל הופך את עצמו להופעת רחוב מאולתרת. האתגרים משעשעים אם כי לעתים מביכים במקרה שאתה נפסל. הפעילות מיועדת להורים שאוהבים לעשות ספורט, גם בעבור עצמם וגם בעבור ילדיהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות