אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביום שלישי: אקספון תשיק את פעילות ספקית הסלולר – We4G צילום: סיון פרג

ביום שלישי: אקספון תשיק את פעילות ספקית הסלולר – We4G

זאת לאחר שבשבוע שעבר קיבלה הספקית אישור הפעלה ממשרד התקשורת. החברה טרם הצהירה על האסטרטגיה ומחיריה לצרכן

04.04.2018, 11:08 | עומר כביר

מגבירים את הלחץ על השוק: ביום שלישי תשיק אקספון את פעילותה של ספקית סלולר חדשה בישראל – We4G.

קראו עוד בכלכליסט

הספקית, שתפעל כחברה בת של חברת התקשורת אקספון בבעלות חזי בצלאל, משיקה את פעילותה אחרי שבשבוע שעבר קיבלה אישור הפעלה ממשרד התקשורת. היא צפויה לפעול לא כמותג משנה של אקספון אלא כחברה בת, אם כי בראשה יעמוד מנכ"ל אקספון, יעקב נדבורני. באירוע ההשקה, שייערך ביום שלישי בבוקר בתל אביב, צפוי להשתתף גם שר התקשורת, איוב קרא.

אקספון טרם פרסמה או הצהירה על המחירים והאסטרטגיה שלה עדיין חסויה, אולם לאור המצב בשוק עולה כי החברה תפעל בדומה למפעילות הגדולות האחרות על ידי תמחור נמוך וגריפת לקוחות על ידי חבילות גלישה אטרקטיביות. בשוק האינטרנט פועלת אקספון כשחקן בינוני ומחזיקה בכ-200 אלף לקוחות, ואינה מכוונת בשלב זה רשת עצמאית אלא להמשיך ולרכב על תשתיות בזק במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי.

יעקב נדבורני, מנכ"ל אקספון שיעמוד גם בראש We4G, צילום: סיון פרג יעקב נדבורני, מנכ"ל אקספון שיעמוד גם בראש We4G | צילום: סיון פרג יעקב נדבורני, מנכ"ל אקספון שיעמוד גם בראש We4G, צילום: סיון פרג

אקספון החלה את דרכה כספקית שירותי טלפוניה בינלאומית ושירותי אינטרנט. ב-2011 זכתה בזיכיון להפעלת רשת סלולר במכרז של משרד התקשורת, אולם לאחר שלא הצליחה להעמיד את הערבויות הבנקאיות נשלל ממנה הזיכיון. ב-2015 התמודדה החברה במכרזי הדור הרביעי בסלולר בהם זכתה, והחלה לנהל משאים ומתנים עם חברות הסלולר לטובת יצירת הסכם לשיתוף רשתות, שנחתם עם סלקום וגולן טלקום ביולי 2016. באפריל האחרון קיבלה אקספון רישיון להיות מפעילת הסלולר השישית בישראל, ותפעל בקידומת 051.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
יש מצב שאני עובר אליהם עם כל המשפחה (4 קוים)
צריך לחזק חברות קטנות ולא רק תאגידים גדולים. פעם גולן היתה כזו .. היום הם חלק מתאגיד גדול , כנ"ל גם הוט.. ועל 3 החברות הוותיקות אני בכלל לא מדבר. ברגע שיפרסמו קצת יותר נתונים על החבילות, על איכות הרשת ועל היציבות שלה בהחלט אשקול לעבור אליהם.
ת  |  06.04.18
2.
מילא חבילת שיחות חלקית בלבד לחו"ל, אבל בלי הטעיות מאקספון בבקשה!
תרחיש מכירה בהוט מובייל:05/04/2018 לקוח: אבקש לדעת מה אתם מציעים לשיחות לחו"ל? נציג הוט מובייל: ב59.90 שקלים חבילה של 300 דקות לנייחים בלבד לאירופה ונייד ונייח לארה"ב וקנדה. לקוח: לא מוכן, בבקשה בלי תרגילים מלפני 10 שנים של תקופת העושק הגדול! נציג הוט מובייל: תמתין רגע על הקו ותן לי לבדוק את חבילת ה1,500 דקות שלנו. (20 שניות עברו). יש לי חבילת 10 ג'יגה בעלות 29.90 + חבילת שיחות לחו"ל 1,500 דקות בתוספת 14 שקלים. סה"כ 44 שקלים. אז, למה המוכר ניסה א' לרמות את הלקוח ב35% עלות גבוה בתוכנית לא משתלמת? משהו דומה קורה בשוק התקשורת בשנתיים האחרונות. שוב מנסים לחנך את הלקוחות לחבילות דקות והגבלות! שימו לב והיזהרו !
שאקספון לא יעשו תרגילים דומים בבקשה  |  05.04.18