אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמונות זה לחלשים: טינדר בוחנת שילוב וידאו בפרופילים צילום: tinder

תמונות זה לחלשים: טינדר בוחנת שילוב וידאו בפרופילים

מדובר בסרטונים מחזוריים קצרצרים של שתי שניות, בדומה ליישום בומרנג של אינסטגרם. התכונה החדשה נועדה לתת לפרופיל מראה יותר אותנטי ופחות "פוטושופי" ולהגדיל כך את מספר ההתקשרויות באפליקציה

05.04.2018, 16:15 | ניצן סדן
טינדר משדרגת את הפרופילים שלה: אפליקציית הדייטינג הפופולרית החלה לבחון שילוב סרטונים קצרצרים בעמודי המשתמש, במסגרת תכונה שמכונה בפי החברה Loops.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בסרטונים קצרצרים ומעגליים, בדומה לאפליקציית Boomerang של אינסטגרם. משתמשים יוכלו לצלם את עצמם במשך שתי שניות והסרטון המחזורי יוצג למי שיגיע לפרופיל. גולשים יוכלו גם להעלות סרטונים שצילמו ביישומים אחרים ולגזור אותם לתצורת Loop.  

הווידאו של טינדר, צילום: tinder הווידאו של טינדר | צילום: tinder הווידאו של טינדר, צילום: tinder

לראיית טינדר, שילוב וידאו יתן לפרופילים מראה יותר אותנטי; רוב המשתמשים מפרסמים בטינדר את התמונות הכי יפות שלהם, בין אם כללו עבודת עיבוד משמעותית ובין אם לא – וסרטון קצרצר יוכל לשוות למשתמש מראה יותר אמיתי, למשל בזמן פעילות ספורטיבית או טיול. טינדר שואפת להשיג מקסימום אינטראקציות בין המשתמשים שלה, כדי להאריך זמני שימוש בה - מה שיעלה את מחירי הפרסום בה.

טינדר היא לא אפליקציית הדייטינג הראשונה ששילבה וידאו בפרופילים שלה: הקדימו אותה Hinge ו-Lively שאינן נפוצות בישראל וגם יריבתה הגדולה באמבל בחנה תכונה שכזו (אם כי לא שילבה אותה באפליקציה באופן מלא). למעשה, אפילו Match.com, בעלת טינדר, כבר מפעילה פלטפורמת וידאו בכמה מהשירותים שבידיה.

 

 

 

בשלב זה, לא מתכננת טינדר להרחיב את הווידאו גם לצ'ט עצמו - וטוב שכך; לא מעט מההתכתבויות בה מגיעות להטרדה מינית וגסויות מיותרות, ושליחת הודעות וידאו עלולה להחמיר את התופעה, בה מנסה החברה להילחם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות