אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זכייני סקצ’רס מקימים מרכז לוגיסטי בכנות צילום: יח"צ

זכייני סקצ’רס מקימים מרכז לוגיסטי בכנות

במרכז יאוחסנו כ־500 אלף זוגות נעליים שיופצו לסיטונאים ולחנויות הרשת בארץ. בנוסף, תוקם למותג חנות אאוטלט

10.04.2018, 09:37 | אורנה יפת

המותג סקצ’רס מתרחב בישראל. חברת סקצ’רס פוטוור, בבעלות קבוצת MGS של משפחת מוליוב וחברת סקצ’רס העולמית, מקימה מרכז לוגיסטי בכנות על שטח של 3,800 מ”ר. במרכז יאוחסנו כ־500 אלף זוגות נעליים שיופצו לסיטונאים ולחנויות הרשת בארץ.

עד כה פעילות הפצת המותג נעשתה באמצעות חברה חיצונית. במקביל, החברה מתכוונת להקים רשת חנויות אאוטלט למותג בהשקעה של כ־3 מיליון שקל. החנות הראשונה נפתחה בסמוך למרכז הלוגיסטי בכנות ותשמש כחנות מפעל עם מחירים נגישים.

חנות אאוטלט נוספת עתידה לקום בירכא וחנות שלישית תיפתח עד סוף שנת 2018 אך מיקומה טרם נקבע. לדברי עדי מוליוב, מנהלת הפעילות של סקצ’רס בישראל, “הקמנו את השותפות עם סקצ’רס בישראל לפני כשנתיים, ומאז אנחנו רואים צמיחה חזקה ומבוססת עם הקמת המרכז הלוגיסטי החדש, רשת חנויות ריטייל ופעילות סיטונאית ענפה”. לפני שנתיים הודיעה קבוצת MGS על הקמת שותפות ביחד עם מייסדי המותג, משפחת גרינברג מקליפורניה, שהנה בעלת 51% במיזם המשותף. באותה העת הצהירה החברה כי עד סוף 2018 תפתח 20 חנויות עצמאיות למותג סקצ’רס, אך נכון להיום, הרשת מונה תשע חנויות. המותג נמכר בסיטונאות גם בחנויות ספורט. למותג סקצ’רס יש יותר מ־2,600 חנויות ברחבי העולם בכ־160 מדינות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות