אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וריפון הופכת לחברה פרטית בעסקה של 3.4 מיליארד דולר צילום: verifone

וריפון הופכת לחברה פרטית בעסקה של 3.4 מיליארד דולר

קבוצת משקיעים פרטית תרכוש את מניות הציבור ותמחוק את ספקית הציוד לקופות ממוחשבות מהמסחר בבורסת ניו יורק; העסקה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי של השנה

10.04.2018, 10:13 | שירות כלכליסט

חברת וריפון (Verifone Systems), ספקית ציוד לקופות ממוחשבות ולנקודות מכירה, הסכימה אמש (ב') לעבור לבעלות פרטית של קבוצת משקיעים תמורת 3.4  מיליארד דולר במזומן (כולל חוב).

קראו עוד בכלכליסט

מניות החברה האמריקאית הנסחרת בבורסת ניו יורק הגיבו בעלייה של למעלה מ-50% במסחר המאוחר, והגיעו כמעט למחיר הצעת הרכש של 23.04 דולרים למניה. וריפון ציינה שהעסקה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי של השנה. מתחילת השנה, איבדה החברה כ-16 מערכה והיא נסחרת (נכון לאמש) לפי שווי שוק של 1.67 מיליארד דולר.

הסכם המיזוג כולל תקופת "go-shop", שמאפשר לדירקטוריון וריפון וליועציה לשקול הצעות חלופיות עד ה-24 במאי. מבין הרוכשים עומדים חברת Francisco Partners וחברת ההשקעות המוסדית הקנדית British Columbia Investment Management Corp.

מועצת המנהלים של וריפון המליצה לבעלי המניות להצביע בעד העסקה. מנכ"ל החברה, פול גלנט, אמר כי "העסקה מעניקה ערך משמעותי לבעלי המניות שלנו ומספקת יתרונות ללקוחותינו".

מכשיר של וריפון לתשלום בכרטיס אשראי, צילום: verifone מכשיר של וריפון לתשלום בכרטיס אשראי | צילום: verifone מכשיר של וריפון לתשלום בכרטיס אשראי, צילום: verifone

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות