אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרב בהט מונתה למשנה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל פיתוח צילום: Rodrigo De Medeiros/Arc Media Studio

מרב בהט מונתה למשנה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל פיתוח

בהט כיהנה בשורת תפקידים בכירים בקהילת ההייטק הישראלית ותמשיך לנהל את פעילות פיתוח הסייבר של ענקית התוכנה בארץ. מרכז המו"פ הישראלי של מיקרוסופט הוא אחד החשובים ביותר שלה, ובו מנוהלים תחומים כ-AI וביג דאטה

10.04.2018, 11:04 | מאיר אורבך

מרב בהט מונתה למשנה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל פיתוח; בהט מובילה כיום את האסטרטגיה בחטיבת Cloud & Enterprise Security של ענקית התוכנה, המפתחת את מוצרי הגנת הסייבר של החברה. היא תמשיך לנהל פעילות זו במקביל לתפקידה כמשנה למנכ"ל, אסף רפפורט.

קראו עוד בכלכליסט

מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל מונה כ-1,100 איש והוא אחד ממרכזי החדשנות החשובים שלה, לצד המרכזים בעמק הסיליקון ובבוסטון. המרכז מוביל את הפעילות הבינלאומית של מיקרוסופט בתחומי הסייבר, הבינה המלאכותית והביג דאטה.

מרב בהט, צילום: Rodrigo De Medeiros/Arc Media Studio מרב בהט | צילום: Rodrigo De Medeiros/Arc Media Studio מרב בהט, צילום: Rodrigo De Medeiros/Arc Media Studio

בהט הצטרפה למיקרוסופט לפני כשנתיים, לאחר שמילאה מגוון תפקידים בכירים בחברות מובילות בשוק. בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ״לית מוצרים בחברת Flash Networks וקודם לכן - כסמנכ"ל אסטרטגיית מוצרים בקומברס ודירקטורית מוצרים בחברת Schema.

בהט היא בוגרת הנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובוגרת תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף עם אוניברסיטת בוסטון. היא הצטרפה לענקית התוכנה לאחר שהשלימה את לימודיה בתוכנית מנהיגות ואסטרטגיה עסקית באוניברסיטת הרווארד.

אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל פיתוח: "מרב מביאה איתה ניסיון, ראייה לטווח ארוך ויכולת ביצוע מוכחת במיקרוסופט ומחוצה לה. כבר היום היא שותפה בניהול הפעילות של תחום הסייבר במרכז הפיתוח, שותפות שהוכיחה את עצמה בצמיחה עסקית משמעותית ובביסוס מרכז הפיתוח בישראל כמרכז סייבר מוביל. אני בטוח שיחד נוביל את מרכז הפיתוח בישראל לשיאים חדשים״.

מרב בהט: "אני שמחה על הזכות שניתנה לי. זו הזדמנות להשפיע לא רק על המוצרים והשוק, אלא להיות חלק מהמהפכה הייחודית שמיקרוסופט עוברת בשנים האחרונות, שמתבטאת בבניית תרבות של תעוזה וחדשנות. אני מתכוונת לפעול לצמיחה והרחבת הפעילות של מרכז הפיתוח, ולהעמקת החיבור שלנו ללקוחות ולקהילת ההייטק המקומית. מרגש להיות שותפה להובלת המהפכה הזאת בישראל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות