אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטרנט זהב מבהירה: "נבחן אפשרויות לגיוס הון, או למכירת בזק" צילום: אוראל כהן

אינטרנט זהב מבהירה: "נבחן אפשרויות לגיוס הון, או למכירת בזק"

הודעת החברה היא סוג של מסר לבנקים, המשתהים בהליך המכירה של יורוקום ושל אינטרנט זהב עצמה; היום יתקיים בבית המשפט המחוזי בת"א דיון בעניינה של יורקום

11.04.2018, 08:07 | גולן חזני

לקראת הדיון הצפוי היום בפני השופט המחוזי איתן אורנשטיין (בשעה 11.30) מוציאה אינטרנט זהבהודעה מהותית וצפויה במידה רבה - על כוונתה לבחון שורה של אפשרויות, כולל גיוסים, מימושים ואף מכירה של בזק שבשליטתה. המסר הוא בעיקר לבנקים, המשתהים בהליך המכירה של יורוקום, ולפיו החברה לא תמתין לעד, ותבצע פעולות לטובת האינטרסים שלה אם תידרש.  

קראו עוד בכלכליסט

"דירקטוריון החברה החליט לבחון את כל האלטרנטיבות העומדות בפניו והנחה את מנכ"ל החברה להתקשר עם בנק השקעות לבחינת כל האפשרויות לתכנית העבודה של החברה בשנים הקרובות, בין היתר גיוסי הון, ריפייננס, מכירת נכסים, והעמדת בזק על המדף". פעולות מסוג זה עלולות להפוך את תהליך המכירה שמובילים הבנקים לחסר משמעות - הבנקים ניסו עד  לאחרונה למכור את יורוקום ועתה הם מעוניינים למכור את השליטה באינטרנט זהב.

אינטרנט ז

הב מצויה פורמלית עדיין בשליטת יורוקום ושאול אלוביץ, אך אלוביץ התפטר מדירקטוריון החברה. אחיר יוסף אלוביץ שמחזיק 20% ממניות יורוקום ממשיך להיות חבר דירקטוריון, הכולל גם שלושה דחצים. מנכ"ל החברה דורון תורג'מן ימנה את בנקאי ההשקעות כאמור בהודעה.

השבוע פרסם "כלכליסט" כי דירקטוריון אינטרנט זהב החליט לשכור בית השקעות זר לטובת מכירת החברה הבת בי-קום המחזיקה ב26% ממניות בזק. היקף עיסקה כזו יגיע לכמיליארד שקל.

דורון תורג דורון תורג'מן מנכ"ל אינטרנט זהב | צילום: אוראל כהן דורון תורג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות