אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווייז מציגה לכבוד יום העצמאות: הנחיות בקולו של הנשיא ריבלין צילום: ויקטור לוי

ווייז מציגה לכבוד יום העצמאות: הנחיות בקולו של הנשיא ריבלין

כחלק מביקור במטה Waze הקליט הנשיא רובי ריבלין בקולו ובסגנונו הייחודי הנחיות קוליות לנהגים שיהיו זמינות להורדה החל מיום חמישי ולמשך שבוע

15.04.2018, 06:55 | מאיר אורבך

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הקליט לכבוד יום העצמאות ה-70 בקולו ובסגנונו הייחודי את הנחיות הניווט לנהגים באפליקציית Waze. קובץ ההנחיות בקולו של הנשיא ריבלין יהיה זמין עבור המשתמשים החל מיום חמישי ולמשך שבוע ימים.  

קראו עוד בכלכליסט

את ההנחיות הקוליות הקליט הנשיא בעת ביקור שערך במטה הישראלי של החברה בתל אביב, שם פגש את העובדים, את מנכ"ל החברה נועם ברדין ואת מנהל הפעילות בישראל גיא ברקוביץ. במהלך ההקלטה הנשיא התוודה: "מאז שאני הנשיא 'איני הנהג' וגם הבטיח שבמקרה של 'חפץ על הכביש - "... אפנה לשר התחבורה".

אפליקציית ווייז, צילום: SMBP אפליקציית ווייז | צילום: SMBP אפליקציית ווייז, צילום: SMBP

"המיזמים המרגשים ביותר בעיניי הם אלו המפגישים את החדשנות הישראלית עם ארצנו הקטנטונת, בה מאחורי כל שביל מסתתר גם סיפור. אני מקווה שנסייע יחד לכל אזרח להגיע אל בילוי העצמאות שלו בשמחה ובזהירות", אמר הנשיא ריבלין על ההקלטות.

נשיא המדינה ראובן ריבלין בביקור בווייז, צילום: ויקטור לוי נשיא המדינה ראובן ריבלין בביקור בווייז | צילום: ויקטור לוי נשיא המדינה ראובן ריבלין בביקור בווייז, צילום: ויקטור לוי

גיא ברקוביץ׳, מנהל האופרציה ב-Waze אמר: שמחנו מאוד לארח את כבוד הנשיא לחגוג אתנו ועם המשתמשים שלנו בארץ את החג. נמשיך לעבוד קשה, יום עצמאות שמח".

 

כדי לקבל ליווי צמוד מהנשיא במהלך יום העצמאות והימים שאחריו צריך להיכנס באפליקציה להגדרות >> הנחיות קוליות >> עברית ולבחור בקול "כבוד הנשיא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות