אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר: מהיום יוכלו לקוחות הטלוויזיה לצפות בתכני אמזון פריים וידאו

פרטנר: מהיום יוכלו לקוחות הטלוויזיה לצפות בתכני אמזון פריים וידאו

לפי הערכות, צפויה החברה להציע מבצע ללקוחות, בדומה לשיתוף הפעולה עם נטפליקס שבמסגרתו מקבלים מנויים מנוי חינם לחצי שנה. בינתיים, לקוחות פרטנר TV יכולים לרכוש מנוי רגיל דרך אמזון ב-2.99 דולר לחודש לחצי שנה ולאחר מכן 5.99 דולר לחודש

15.04.2018, 10:38 | עומר כביר
פרטנר TV מרחיבה את שיתופי הפעולה של עם שירותי סטרימינג בינלאומיים והכריזה היום (א') על הסכם עם אמזון פריים וידיאו, שירות הווידיאו סטרימינג של ענקית הסחר המקוון.

במסגרת ההסכם, בשלב הראשון יזכו לקוחות פרטנר בגישה ישירה לשירות ממיר החברה – הפעם הראשונה בעולם שבה אפליקציית הסטירמינג של אמזון זמינה לממיר אנדרואיד TV. בעתיד, לפי הערכות, צפויה החברה להציע מבצע ללקוחות, בדומה לשיתוף הפעולה עם נטפליקס שבמסגרתו מקבלים מנויים מנוי חינם לחצי שנה.

אפליקציית אמזון פריים וידיאו למכשירי אנדרואיד TV אמנם עלתה לחנות האפליקציות של גוגל כבר בסוף השנה שעברה, ואולם בפועל היא לא זמינה להורדה לשום מכשיר. לקוחות פרטנר TV לא יידרשו להוריד את האפליקציה, ותחת זו היא היא צפויה להופיע באזור האפליקציות הממולצות במהלך הימים הקרובים.

אמזון פריים וידיאו אמזון פריים וידיאו אמזון פריים וידיאו

ההודעה של פרטנר מהיום היא ככל הנראה רק השלב הראשון בשיתוף הפעולה עם אמזון פריים וידיאו, ולפי ההערכות חשיפת הפרטים המלאים תהיה במודל דומה לחשיפת פרטי שיתוף הפעולה עם נטפליקס.

 במקרה זה, במאי 2017 הודיעה החברה על קיומו של שיתוף פעולה – חודשיים לפני שנטפליקס חשפה לוקוליזציה של השירות לעברית ושלושה חודשים לפני שפרטנר חשפה את המבצע במסגרתו מקבלים כיום לקוחות מנוי לחצי שנה (במקור, היה המבצע מנוי מוזל לשנה). "הודעה זו היא רק השלב הראשון", אמר מקור בשוק. "בהמשך יפורסמו פרטים נרחבים יותר על ההסכם, שיתוף הפעולה, הערך המוסף והצעות שיווקיות ללקוח".

בינתיים, לקוחות פרטנר TV יכולים לרכוש מנוי רגיל דרך אמזון בעלות של 2.99 דולר לחודש לחצי שנה ולאחר מכן 5.99 דולר לחודש.

"אנחנו נרגשים מכך שפרטנר TV, שירות הטלוויזיה עם קצב הגידול המהיר בישראל, נבחר על ידי אמזון פריים וידאו להיות שירות הטלוויזיה מבוסס אינטרנט (OTT) הראשון בעולם שמציע את אפליקציית אמזון פריים וידאו על גבי ממיר אנדרואיד TV"", אמר מנכ"ל פרטנר, איציק בנבנישתי, בהודעה לעיתונות.

סגן נשיא אמזון פריים וידאו, טים לסלי, הוסיף: "אנחנו נרגשים מכך שמהיום, מנויי פריים וידאו יכולים לצפות בנוחות בכל סדרות הטלוויזיה והסרטים שבאפליקציית פריים וידאו, על גבי ממירי פרטנר TV".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ל 11 לא צריך להשוות , אפשר גם נטפליקס וגם את אמזון וידאו שמוצע יחסית בזול
מדובר בשני שרותים מתחרים אבל התוכן שונה, את תוכן המקור של נטפליקס הרבה ישראלים למדו להכיר - באמזון יש כמה סדרות מאד מועכרות - למשל הגראנד טור (המחליפה של טופ גיר), האיש במצודה הרמה, מיס מייזל המופלאה, TAKEN , בוש, מוצרט בג'ונגל ועוד המון תוכן מקורי. בשביל 2.99$ בחודש שזה ממש כלום... שווה לנסות גם אותם. זה היופי בסטרימינג ... אפשר כמה שרותים
k  |  15.04.18
לכל התגובות