אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הספר של ראש ה-FBI שפוטר על ידי טראמפ שובר שיאים עוד לפני שיצא לחנויות צילום: איי אף פי

הספר של ראש ה-FBI שפוטר על ידי טראמפ שובר שיאים עוד לפני שיצא לחנויות

ספרו של ג'יימס קומי שיצא לאור מחר מכר כבר 200 אלף עותקים במכירה מוקדמת ועלה לרשימת הספרים הנמכרים ביותר של אמזון. הוצאת מקמילן המו"לית של הספר הזמינה 850 אלף עותקים כדי לעמוד בביקוש הצפוי

16.04.2018, 13:53 | שירות כלכליסט

ההתעניינות בספרו של ג'יימס קומי, ראש ה-FBI לשעבר שהודח על ידי נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בצל חקירת הקשר בין אנשי הקמפיין הרפובליקני לבכירים רוסים, כבר עקפה את רב המכר של העיתונאי מייקל וולף "אש וזעם" (Fire and Fury) העוסק במערכת הבחירות של טראמפ. במקרה של קומי ציוציו האנטגוניסטים של טראמפ בטוויטר נגד ראש ה-FBI לשעבר רק מלבות את ההתעניינות עוד יותר.

קראו עוד בכלכליסט

ספרו של קומי, "Higher Loyalty: Truth, Lies and Leadership", אשר יצא לאור מחר, כבר מסתמן כאחד הספרים הפוליטיים הגדולים של השנה.

מקמילן (MacMillan), המוציאה לאור של הספר, כבר הזמינה 850 אלף עותקים ממנו כדי לעמוד בביקוש החזוי. לשם השוואה, המהדורה הראשונה של "אש וזעם" של וולף כללה "רק" 150 אלף עותקים. נשיא מקמילן, דון וייסברג, אמר ל-CNN שספרו של קומי הוא הספר המודפס ביותר של ההוצאה שלו עד כה השנה.

אם לשפוט על פי הצלחתו של "אש וזעם" – ועל פי כמות ההזמנות הנוכחית של A Higher Loyalty – ספרו של קומי עומד להיות רב-מכר, וזאת לאחר שכבר נמכרו מראש 200 אלף עותקים שלו והוא עלה לראש רשימת הספרים הנמכרים של אמזון.

ספרו של קומי - Higher Loyalty Truth Lies and Leadership ספרו של קומי - Higher Loyalty Truth Lies and Leadership ספרו של קומי - Higher Loyalty Truth Lies and Leadership

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות