אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גדי פורת מצטרף לקרן הון הסיכון הירושלמית JVP

גדי פורת מצטרף לקרן הון הסיכון הירושלמית JVP

בשנים האחרונות הוביל פורת את מרכז החדשנות של AT&T בישראל. לפני כן היה ממייסדי ומנהלי הסטארט-אפ הישראלי Interwise

16.04.2018, 18:10 | מאיר אורבך

קרן הון הסיכון הירושלמית JVP, הודיעה היום כי על צרופו של גדי פורת כשותף בקרן. גדי פורת יוביל את פעילות מרכז הסייבר שהקימה קרן JVP בבאר שבע, JVP Cyber Labs.

קראו עוד בכלכליסט

פורת מצטרף ל- JVP לאחר שהוביל בשנים האחרונות את מרכז החדשנות של AT&T בישראל, פורת מביא איתו ניסיון ניהולי בכיר והחדרת מוצרים חדשים לשווקים בינלאומיים. לפני הצטרפותו ל- AT&T היה ממובילי הסטארטפ הישראלי Interwise תוך התמקדות בשוק האמריקאי ופיתוח טכנולוגיית ענן. החברה נרכשה ע"י AT&T ב- 2007.

גדי פורת גדי פורת גדי פורת

עם כניסתו כשותף ב- JVP, פורת יחליף את יואב צרויה שהוביל את פעילות של הקרן בבאר שבע, JVP Cyber Labs, שמונה בינואר לשותף כללי ב- JVP ובמסגרת תפקידו יתמקד בהשקעות בתחומים חדשים ובהרחבת פעילותה הבינלאומית של הקרן.

אראל מרגלית , צילום: עמית שעל אראל מרגלית | צילום: עמית שעל אראל מרגלית , צילום: עמית שעל

אראל מרגלית, מייסד ויו"ר JVP: "נסיונו של פורת בבניית חברות, חיבורם לשוק הבינלאומי והראייה העסקית והיכולות הביצועיות שהוא מביא, עולים בקנה אחד עם האסטרטגיה של JVP וצוות השותפים של הקרן. אנו מצפים לעבודה המשותפת , כמו גם להמשיך לאתר ולבנות יחד את הדור הבא של תעשיית הטכנולוגיה והחדשנות".

בהתייחס לתפקידו החדש, אמר פורת: "אני נרגש להצטרף ל- JVP ורואה הזדמנות נהדרת להיות שותף באחת מקרנות ההון סיכון המובילות בעולם, שאחראית על יצירתם של כמה מחברות הטכנולוגיה שהפכו לחברות גלובלויות ומשמעותיות ושינו את פני השוק. אני מצפה להצטרף לצוות הקרן ולקחת חלק פעיל באיתור והצמחת חברות צעירות שמביאות לעולם את הפתרונות הטכנולוגיים של המחר".

מזאז שנוסדה ב-1993 ע"י מרגלית, קרן JVP גייסה סכום כולל של כ-1.2 מיליארד דולר, והשקיעה במעל 120 חברות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות