אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת LawGeeks גייסה 12 מיליון דולר בהובלת קרן אלף צילום: אורן בירן

חברת LawGeeks גייסה 12 מיליון דולר בהובלת קרן אלף

החברה פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית שמסוגלת לקרוא ולאשר חוזים עסקיים ומשפטיים שונים, בעלת דיוק גבוה משל פרקליט אנושי. בסבב הגיוס השתתפו גם קרן לול ונצ'רס ומשקיעים נוספים

17.04.2018, 15:15 | מאיר אורבך
LawGeex (לוגיקס), גייסה 12 מיליון דולר בהובלת קרן אלף. ההשקעה הנוכחית מביאה את סך הגיוסים של החברה ל-21.5 מיליון דולר. המשקיעים הקודמים בחברה, הכוללים בין השאר את קרן Lool Ventures, השתתפו גם הם בסבב הנוכחי.

קראו עוד בכלכליסט

לוגיקס פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לעסקים לנתח ולאשר חוזים בקלות ובמהירות ובכך לשחרר את צוואר הבקבוק המשפטי שנוצר בחברות רבות. "אנו מאפשרים לעסקים לפעול מהר יותר וטוב יותר על ידי מענה אוטומטי על השאלה: 'האם ניתן לחתום על זה?'" אמר נורי בכור, מנכ"ל ואחד המייסדים של לוגיקס. "לקוחותינו, שנהגו להמתין בעבר שבועות עבור בדיקה של חוזה פשוט, יכולים כעת להשלים את כל תהליך הבדיקה והאישור בפחות משעה. צוותים משפטיים יכולים סוף סוף להתמקד בתמונה הגדולה במקום לטבוע בניירת".

רוצה ללמוד עוד עלLawGeeks ? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://finder.startupnationcentral.org/company_page/lawgeex

נורי בכור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: אורן בירן נורי בכור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה | צילום: אורן בירן נורי בכור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: אורן בירן

בפברואר האחרון חשפה לוגיקס שהבינה המלאכותית שפיתחה הצליחה לזהות סיכונים בחוזי סודיות (NDA) באופן מדויק יותר מעורכי דין אמריקאים מקצועיים. המחקר, שנערך בשיתוף עם אקדמאים ואוניברסיטאות מובילות, מצא שהבינה המלאכותית של לוגיקס הגיעה לדיוק של 94% בעוד שעורכי הדין הגיעו לדיוק של 85% בממוצע. בנוסף, הזמן שלקח לעורכי הדין להשלים בדיקה של 5 הסכמי סודיות עמד על 92 דקות בממוצע, לעומת 26 שניות בלבד לבינה המלאכותית של לוגיקס.

בין ההשקעות של אלף בעבר נמנות חברות כגון Lemonade, CommonSense Robotics, ו-WeWork. אדן שוחט, שותף באלף, יצטרף לדירקטוריון החברה. הגיוס הנוכחי ישמש את לוגיקס לחיזוק מעמדה המוביל בעולם, יעמיק את יכולות המוצר וירחיב את נוכחות החברה בארה"ב בהמשך לפתיחת משרדי החברה בניו יורק מוקדם יותר השנה. במהלך השנה הקרובה החברה צפויה להכפיל את מספר העובדים שלה. בימים אלה החלו תהליכי גיוס לתפקידי פיתוח, מכירות ומשרות נוספות בישראל ובניו יורק.

לוגיקס נוסדה ב-2014 על ידי בכור ואילן אדמון. החברה מעסיקה כ-40 עובדים ומחזיקה משרדים בת"א ובניו יורק. לחברה לקוחות ב-15 מדינות ובגדלים שונים, ביניהם איביי, Farmers Insurance, Natixis ו-Lifetime Fitness.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות