אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדד הדופק: גיא אבידן סמנכ"ל הכספים בקורנית שולט בים

גיא אבידן מקורנית דיגיטל אומר כי בחר להתאמן על ג'ט סרף - גלישת גלים באמצעות גלשן ממונע - כי הגלשן הרגיל כבר היה איטי מדי

21.04.2018, 18:18 | סיון אבוקאי

גיא אבידן, סמנכ"ל הכספים בקורנית דיגיטל, החליט לצאת אל הים הפתוח באמצעות הג'ט סרף. לדבריו, "בסדר היום הקבוע, אני לא יכול לעזוב את המשרד וללכת לגלוש כי יש גלים, אז אימצתי את הספורט הזה כי ככה אני יכול יותר לשלוט בים". הג'ט סרף הינו גלשן ממונע והשליטה עליו נעשית על ידי לחצן המשמש כמצערת לחזית הגלשן וההנעה עליו נעשית באמצעות מגנט המחובר ליד, ומשמש גם כמדומם מנוע במקרה של נפילה. הגלישה עליו משלבת טכניקה של גלישת גלים וסנובורד.

אבידן, עוסק בספורט במהלך חמש השנים האחרונות, לאחר שעסק בגלישת גלישת רוח מאז ילדותו בחיפה. בהמשך, גם הפך למדריך גלישה לאחר שירותו הצבאי. אל ענף הג'ט סרף נחשף באמצעות סרטון יוטיוב באופן מקרי ותוך שבוע רכש את הגלשן שעלותו ותחזוקתו נחשבים יקרים יחסית בעולם הספורט החובבני. אבידן מסביר: "זה לא רק הגלישה, אלא כל העיסוק סביב תחזוקת המנוע והחלק הטכני הכרוך בכך. כבר עברתי את גיל 50, אבל אולי בזכות העיסוק בספורט צעיר ואקסטרימי – נחסכו ממני גם התסבוכות".

 , צילום: תומריקו צילום: תומריקו  , צילום: תומריקו

הג'ט סרף דורש עבודת יציבה חזקה במיוחד ושרירי רגליים חזקים, ועל מנת לא לשקוע במים חייבים להיות בתנועה. אבידן מוסיף כי "בדיוק כמו בעסקים - בחברה מתפתחת וצומחת אנחנו כל הזמן עם היד על הגז, על הפיתוח, ועל ההבנה מהיכן יבוא הגל הבא. משם גם תבוא הקפיצה הכי גבוהה, וככל הנראה, גם ההצלחה".

צילומי רחפן: רז לינוקובסקי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות