אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורנשטיין פסק: צו פירוק ליורוקום תקשורת צילום: שאול גולן

אורנשטיין פסק: צו פירוק ליורוקום תקשורת

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט גם על צו כינוס נכסים ליורוקום נדל"ן; עוד קבע כי לא יאושרו הסדרי הנושים של חברות יורוקום. צו הכינוס ייכנס לתוקף ב-3 במאי

22.04.2018, 15:09 | גולן חזני

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, הוציא היום (א') צו פירוק לחברת יורוקום תקשורת וכן צו כינוס נכסים ליורוקום נדל"ן, זאת בהמשך לדיון שהתקיים הבוקר בפניו. עוד קבע אורנשטיין, כי לא יאושרו הסדרי הנושים של חברות יורוקום.

קראו עוד בכלכליסט

צו הפירוק ייכנס לתוקף ב-3 במאי, כלומר בעוד עשרה ימים, כפי שביקשו בדיון נציגי הבנקים הנושים, דיסקונט, הפועלים והבינלאומי.

אורנשטיין קבע עוד כי הכנ"ר, כונס הנכסים הרשמי, ימונה למפרק זמני של החברה, עד להכרעת אסיפות נושים למינוי מפרק קבוע. הכנ"ר יהיה גם זה שייכנס את אסיפות הנושים.

המשקיפים שמונו בהליך הקודם, עורכי הדין פיני רובין, אמנון לורך ואורי גאון, ימונו כמנהלים מיוחדים של יורוקום תקשורת שמחזיקה בנכסים: אינטרנט זהב (בעלת השליטה בבזק), חלל תקשורת ואנלייט.

הבנקים ייכנסו עתה למירוץ נגד הזמן בנסיון למכור את השליטה באינטרנט זהב עד ל-3 במאי ואז לנסות לבוא לשופט אורנשטיין ולבקש לעכב את ביצוע צו הפירוק, אם כי הפעם הדבר יצטרך להיעשות כבר בתיאום עם נושי יורוקום נדל"ן בראשות מזרחי טפחות, שמיוצגים ע"י עו"ד חגי אולמן שהגיש את בקשת הפירוק.

 

השופט איתן אורנשטיין, צילום: אוראל כהן השופט איתן אורנשטיין | צילום: אוראל כהן השופט איתן אורנשטיין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות