אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארומה ישראל תחליף את רשת קקאו באולם מקבלי הפנים בנתב"ג צילום: אביגיל עוזי

ארומה ישראל תחליף את רשת קקאו באולם מקבלי הפנים בנתב"ג

הרשת זכתה במכרז לניהול והפעלה של שני בית קפה באולם מקבלי הפנים בטרמינל 3. למכרז ניגשו בין היתר ארקפה, אילנ'ס, קפה ג'ו ועוד. החוזה של קקאו בנתב"ג מסתיים בסוף החודש

22.04.2018, 17:59 | אורנה יפת

רשת ארומה ישראל תחליף את רשת קקאו באולם מקבלי הפנים בנתב"ג. הרשת זכתה במכרז לניהול והפעלה של שני בית קפה באולם מקבלי הפנים בטרמינל 3. למכרז ניגשו בין היתר ארקפה, אילנ'ס, קפה ג'ו ועוד. החוזה של קקאו בנתב"ג מסתיים בסוף החודש.

קראו עוד בכלכליסט

אולם מקבלי הפנים, צילום: אביגיל עוזי אולם מקבלי הפנים | צילום: אביגיל עוזי אולם מקבלי הפנים, צילום: אביגיל עוזי

רשות שדות התעופה מסרה, כי ארומה הציעה הנחה של 30% ממחירי המטרה במכרז הרשות. לפיכך מחירי ארומה ישראל באולם מקבלי הפנים יהיו נמוכים מהמחירים שבהם מוכרת הרשת את מוצריה בסניף שהיא מפעילה בתוך הדיוטי פרי. מחיר קפה אספרסו וכן מחיר בקבוק מים מינרליים יעמוד על 5.60 שקלים. קפה הפוך קטן (קפוצ'ינו) יעמוד על 7 שקלים ומאפה קרואסון חמאה יימכר גם הוא ב-7 שקלים.

המכרז כלל אחוז הנחה על סל המוצרים הבסיסי ומרכיב איכות שהיוו ביחד 50% בשקלול ההצעה ו-50% היווה מרכיב דמי הזיכיון לרשות. על פי נתוני רש"ת את אולם מקבלי הפנים פוקדים בשנה כ-17 מיליון נוסעים נכנסים. תנועת הנוסעים בנתב"ג גדלה וצפויה השנה לעבור את ה-23 מיליון נוסעים בשנה, בשל פתיחתו של טרמינל 1 לנוסעי טיסות לואו קוסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות