אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Lightricks מגייסת 80 עובדים

חברת Lightricks מגייסת 80 עובדים

החברה, שמפתחת אפליקציות לעיבוד תמונה ועריכת תוכן במובייל, מחפשת עובדים בתחומי המחקר והפיתוח, העיצוב והשיווק למשרדיה בירושלים. עם השלמת הגיוס, תמנה כ-200 עובדים

23.04.2018, 12:36 | מאיר אורבך
חברת לייטריקס (Lightricks) הירושלמית, שמפתחת אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, תגייס 80 עובדים למשרדי החברה בעיר. החברה מציעה מגוון משרות בתחומי מחקר ופיתוח, עיצוב, שיווק ועוד. עם השלמת תהליך גיוס זה, תמנה החברה כ-200 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה המובילה של החברה היא Facetunes, שזכתה לכ-20 מיליון הורדות ויש לה כחצי מיליון מנויים פעילים. החברה תסיים את השנה הקרובה עם הכנסות מוערכות של כ-40 מיליון דולר.

אחת מאפליקציות לייטריקס אחת מאפליקציות לייטריקס אחת מאפליקציות לייטריקס

האפליקציות שפיתחה החברה עד כה משלבות בין יכולות עריכה ועיבוד מתקדמות לבין ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי, ומאפשרות לעשרות מיליוני משתמשים - בין אם הם מעצבים מנוסים או חובבים - להפיק תוכן ברמה גבוהה במובייל, באמצעות כלים שהיו זמינים עד כה אך ורק למשתמשי מחשבים. החברה מציעה מספר הטבות ייחודיות כגון הכשרה והשתלמויות מקצועיות, שאטל יומי הלוך-חזור מתל אביב לירושלים על חשבון החברה, מענקי אופציות, חדר VR ועוד.

"לייטריקס ממשיכה להתרחב ומחפשת מהנדסים, מעצבים, מומחים גרפיים ואנשי מרקטינג שיצטרפו לצוותי החברה המפתחים את הדור הבא של יצירת תוכן במובייל״, אמר ד״ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ״ל לייטריקס. ״אנחנו מאמינים שאם לוקחים אנשים חכמים ונותנים להם את החופש היצירתי לבנות דברים שיש להם תשוקה אליהם, קורים דברים גדולים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות