אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת LeaderMES השלימה סבב גיוס של 5 מיליון דולר צילום: גלעד בן שץ

חברת LeaderMES השלימה סבב גיוס של 5 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה לחיבור תשתיות ייצור מיושנות לענן, מה שמאפשר ניטור שלהן ושיפור תפוקות תעשייתיות. את סבב הגיוס הובילה קרן Firstime של אילן שילוח, ניר טרלובסקי, ויונתן בן ארצי

23.04.2018, 13:02 | הגר רבט
חברת LeaderMES הודיעה היום (ב') על השלמת סבב גיוס של 5 מיליון דולר בהובלת קרן Firstime של אילן שילוח, ניר טרלובסקי, ויונתן בן ארצי.

קראו עוד בכלכליסט

LeaderMES שהקים אמיר אלוני פיתחה יישומים טכנולוגיים למפעלי ייצור מסורתיים, שמסייעים להם לחבר מערכות ייצור מיושנות לענן ומספקים שורת כלים למעקב ושיפור תהליך הייצור.

רוצה ללמוד עוד על LeaderMES? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://finder.startupnationcentral.org/company_page/emerald-information-systems

החברה, שהוקמה עוד בשנת 2000, ביצעה ארגון מחדש ב-2015 והוציאה מוצר לשוק בינואר 2017. היא עובדת כיום עם שורה של מפעלי תעשייה, רובם הגדול בישראל, ומפעילה מרכז פיתוח בחיפה. המערכת שלה מעבירה את נתוני הייצור לענן ובו ומסייעת למנהלי המפעלים לנתח מגמות, להשיג נתונים רלוונטיים ולקבל החלטות מושכלות על בסיס איסוף נתונים מקווי הייצור בזמן אמת. המפעילים עצמם יכולים לצפות בנתונים באמצעות אפליקציית אנדרואיד ייעודית.

אמיר אלוני, צילום: גלעד בן שץ אמיר אלוני | צילום: גלעד בן שץ אמיר אלוני, צילום: גלעד בן שץ

"הפריון בישראל הוא אחד הנמוכים ב-OECD במיוחד בייצור המסורתי" אמר אמיר אלוני ל"כלכליסט". "המערכת שלנו משפרת את אחוזי הייצור משמעותית כבר בחודש הראשון. אנחנו לא באים להחליף את העובדים אלא לתת להם כלים יותר טובים ולקדם אותם. העובדים מאוד מחוברים לתהליך שלנו כי מבינים שהם חייבים להישאר רלוונטיים".

מהחברה נמסר כי הפלטפורמה מבוססת על התקנה קלה ומהירה תוך שעות ספורות בשיטת Plug and Play, ומאפשרת למפעלי תעשייה לבצע קפיצה מהירה לעידן הדיגיטלי - ולראות שיפור בתפוקות של 10% ויותר כבר בשבועות הראשונים להפעלתה. לקוחות המשתמשים במערכת LeaderMES הראו שיפור ביצועים של 30-40% לאורך זמן ואף יותר.

ניר טרלובסקי, שותף מנהל בקרן Firstime, מסר בעקבות הגיוס: ״אנחנו שמחים להצטרף ל-LeaderMES בהובלת מהפיכת האינטרנט אל תוך העולם התעשייתי. כפי שהאינטרנט כבר עשתה בתחומים אחרים, הכנסת ה-connectivity ועולמות ה-IOT אל תוך מפעלי תעשייה תייעל תהליכים ותוזיל עלויות. הטכנולוגיה של LeaderMES זכתה להכרה וכבר מביאה לשיפור של ממש בתפוקה ובתוצר בקרב עשרות מפעלים תעשייתיים".

ההשקעה מיועדת, בין היתר, לחיזוק והרחבת פעילויות השיווק והמכירות של החברה בישראל ובשוקי חו"ל, להמשך פיתוח המוצר, כמו גם לגיוס עובדי מפתח למרכז בחיפה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות