אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרצדס בנץ חושפת את רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך

מרצדס בנץ חושפת את רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך

אב הטיפוס של מאיבאך אינו נופל ממכוניות המנהלים המפוארות של המותג וכולל שימוש נרחב בשנהב, עץ, עור נאפה בתפירה ידנית ופונקציית מוזיקת אווירה לבחירת הנהג

24.04.2018, 16:47 | תומר הדר

עכשיו זה רשמי: מאיבאך, חטיבת היוקרה של מרצדס בנץ, שהוקמה כדי להתחרות ברולס רויס ובנטלי, חושפת באופן רשמי את אב הטיפוס של רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך.

רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך רכב הכביש שטח הראשון של מאיבאך

הצגתו של רכב הכביש שטח של מאיבאך, שנקרא "vision mercedes maybach ultimate luxury" מהווה איתות ברור לבנטלי, שהציגה בעבר את הבנטיאגה, רכב כביש שטח ראשון מתוצרתה, ולרולס רויס אשר צפויה להציג כבר השנה את קאלינן, רכב כביש שטח ראשון שלה.

הרכב מבפנים הרכב מבפנים הרכב מבפנים

בשונה ממתחריו הבריטים, הכביש שטח של מרצדס אינו נראה כמו רכב כביש שטח, אלא יותר כמו מכונית מנהלי מוגבהת ומשודרגת ומשלב, לפי מרצדס בנץ בין "DNA של רכב כביש שטח ובין מכונית מנהלים" - איתות ברור לשוק הרכב הסיני, המעדיף מכוניות סדאן ורכבי כביש שטח, בו גם מוצג הרכב לראשונה. לפי נתוני מרצדס בנץ, ה vision mercedes maybach ultimate luxury נחשבת לרכב גדול למדי: האורך הוא 5,260 מילימטרים, הרוחב הוא 2,110 מילימטרים ואילו הגובה צנוע יחסית: 1,764 מילימטרים.

שלא במפתיע, אב הטיפוס של מאיבאך אינו נופל ממכוניות המנהלים המפוארות של המותג וכולל שימוש נרחב בשנהב, עץ, עור נאפה בתפירה ידנית ופונקציית מוזיקת אווירה לבחירת הנהג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות