אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט מצטרפת ל-X-Force – שירותי ניהול האיומים החדשים של IBM Security צילום: Bigstock

פורטינט מצטרפת ל-X-Force – שירותי ניהול האיומים החדשים של IBM Security

שתי החברות מרחיבות את שיתוף הפעולה: תספקנה פתרונות אבטחה משולבים ואוטומטיים לארגונים

26.04.2018, 11:56 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הצטרפותה לשירותי ניהול האיומים החדשים X-Force של IBM. שיתוף הפעולה עם IBM Security מאפשר לספק ללקוחות משותפים תובנות חסרות תקדים אודות איומים, איתור ומניעת איומים ואסטרטגיית הגנה, אשר תוכננו להתפרש בצורה רציפה על פני כל שטח התקיפה של הארגון.

שירותי ניהול האיומים של IBM X-Force פותחו סביב העקרונות המרכזיים של מסגרת עבודת אבטחת הסייבר של המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST), דבר אשר יצר גישה משולבת ופרוגרמתית על פני מחזור החיים השלם של ניהול האיום.

דרישות הכלכלה הדיגיטלית משפיעות על כל היבט בעולם העסקים. עסקים אשר מחליפים את טכנולוגיות הרשת שלהם במטרה להתחרות בשוק מתפתח זה, חייבים לבצע במקביל טרנספורמציה באבטחה, אשר יכולה להגן עליהם מאיומי אבטחת סייבר אשר צצים באופן יומי ואשר תוכננו להתמקד בשטח התקיפה המתרחב.

כל אסטרטגיית טרנספורמציית אבטחה יעילה דורשת שילוב של מערכת המשתפת פעולה עם כלי האבטחה המסורתיים הפועלים בנפרד כאיים מבודדים. הדבר כולל שיתוף אוטומטי של מודיעין איומים בזמן אמת, תזמור מרכזי של מדיניות אבטחה, אכיפת מדיניות באופן קבוע ומתואם וחלוקה חכמה של נתונים ומכשירים על פני סביבות ווירטואליות ופיזיות לצורך נראות עמוקה לתוך התעבורה הנעה הצדה על פני הרשת, ובכלל זה על פני סביבות מרובות עננים.

אסטרטגיה משולבת זו מאפשרת לארגונים לתאם מידע לגבי איומים בצורה דינמית ולתכנן בצורה אוטומטית תגובה בזמן אמת לאיומים אשר נמצאו בכל מקום על פני שטח התקיפה המתרחב. בשילוב עם הערכות של נקודות תורפה; פלטפורמת ניהול מידע אבטחה וניהול אירועי אבטחה (SIEM); ניתוח התנהגותי; ושירותי תגובת האיומים של X-Force – הלקוחות של פורטינט ו-IBM יכולים כעת לפתח ולפרוס במהירות אסטרטגיית אבטחה הוליסטית, אשר תוכננה סביב טכנולוגיות ושירותים במטרה להתפרש בצורה רציפה ולהגן אפילו על האקו-סיסטם המורכב ביותר של רשתות דיגיטליות.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי: "פורטינט ו-IBM הן שותפות מזה שנים רבות וההכרזה הנוכחית מסמנת אבן דרך משמעותית נוספת בהגנה על לקוחותינו המשותפים. מארג האבטחה של פורטינט מספק נראות מקיפה על פני שטח התקיפה הדיגיטלי, איתור משולב של איומים מתקדמים ותגובה אוטומטית, הדרושים כדי לאבטח את העסקים הדיגיטליים כיום. היות ורבים מחברי האקו-סיסטם של IBM X-Force כבר שותפים בתוכנית ה-Fabric-Ready של פורטינט, מדובר בתוספת המושלמת עבור שירותי ניהול האיומים החדשים של IBM".

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות