אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיפלומטים ישראלים יעברו הכשרת הייטק במתחם LABS

דיפלומטים ישראלים יעברו הכשרת הייטק במתחם LABS

משרד החוץ הוסיף תכני טכנולוגיה ויזמות למסלול ההכשרה שלו. במסגרת התוכנית, נפגשו 30 שגרירים ועובדי המשרד עם יזמים במתחם LABS, כדי להבין טוב יותר את צורכי היזמים ולשפר את הקשר עם מגזרי הייטק בחו"ל

26.04.2018, 14:43 | שירות כלכליסט

משרד החוץ עדכן את תוכנית ההכשרה הדיפלומטית של עובדיו, ומעתה ייכללו בה תוכני חדשנות וטכנולוגיה. ההכשרה החדשה נועדה לסייע לשליחי המשרד לפתח קשרים בסקטור ההייטק הפרטי והציבורי במדינות היעד. במסגרת ההכשרה, ייפגשו הדיפלומטים עם שחקנים שונים בהייטק הישראלי במתחם LABS בת"א, במגדל עזריאלי שרונה.  

קראו עוד בכלכליסט

משלחת ראשונה של 30 שגרירים, ראשי נציגויות, סגנים ואחראים על נושאים שונים בתוך שגרירויות ישראל בעולם התארחה השבוע ב-LABS. במסגרת האירוע, נפגשו הדיפלומטים עם נציגי חברות כ-Neuromotion ,Boom25 ,Reach ו-Spartans במטרה להכיר את התהליך שעוברים מיזמים בשלביהם השונים, להבין מהם הצרכים שלהם וכיצד נראים קשריהם עם משקיעים ולקוחות בשווקים בינלאומיים.

מימין: אלעד אלון, מנכ"ל LABS ישראל, הדיפלומטיות קרן גת-כהן ושרה וייס, וד"ר אנדי דוד מימין: אלעד אלון, מנכ"ל LABS ישראל, הדיפלומטיות קרן גת-כהן ושרה וייס, וד"ר אנדי דוד מימין: אלעד אלון, מנכ"ל LABS ישראל, הדיפלומטיות קרן גת-כהן ושרה וייס, וד"ר אנדי דוד

ד"ר אנדי דוד, ראש תחום חדשנות, יזמות וטכנולוגיה במשרד החוץ, מסר: "חדשנות ישראלית וטכנולוגיה הם תחומים צומחים שמאפיינים מאוד את מדינת ישראל ולכן היה זה אך מתבקש שיכללו בתכנית ההכשרה של נציגינו בתפוצות".

"זירת ההייטק הישראלי היא חלק בלתי נפרד מהכלים שאנו רואים לנכון לצייד בהם את השגרירים בעולם ולכן שיתוף הפעולה עם שחקנים משמעותיים דוגמת LABS ורשות החדשנות משמעותי. חשוב לנו שהדיפלומטים יזכו להיפגש עם יזמים ישראלים ולהכיר את כל רצף ההתפתחות של סטארט-אפ על שלביו השונים כדי שיבינו איך הרעיון מתחיל, איך משתפים פעולה, איך מוצאים משקיעים ולבסוף – איך מצליחים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות