אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתרחבים בנדל"ן: דירקטוריון שופרסל אישר עסקת קומבינציה עם גב ים ברעננה צילום: אוראל כהן

מתרחבים בנדל"ן: דירקטוריון שופרסל אישר עסקת קומבינציה עם גב ים ברעננה

במסגרת העסקה שופרסל תמכור לגב ים מקבוצת אי.די.בי את רוב זכויותיה בקרקע ברחוב זרחין ברעננה, עליו יוקם פרויקט למשרדים ומסחר. בתום הבנייה תחזיק שופרסל כשליש מסך הפרויקט

26.04.2018, 17:12 | נורית קדוש

דירקטוריון שופרסל אישר היום (ה') עסקת קומבינציה עם חברת גב ים מקבוצת אי.די.בי, להקמה של פרויקט נדל"ן ברחוב זרחין בעיר רעננה. בעקבות כך, זימנה החברה אספת בעלי מניות לחודש יוני לאישור העסקה. השטח המדובר, נמצא בבעלות מלאה של חברת שופרסל נדל"ן, חברת בת בבעלות מלאה של שופרסל.

קראו עוד בכלכליסט

על פי ההסכם, שופרסל תמכור לחברת גב ים כ-69.5% מזכויות הבעלות בקרקע תמורת בנייה של פרויקט שיוקם על ידי גב ים בשני שלבים. הפרויקט יכלול בין היתר חניון עם 1,000 מקומות חנייה וכן שטחי אחסנה ובנוסף, שטח מסחרי לבנייני משרדים בשטח כולל של כ-41 אלף מ"ר. עם השלמת הפרויקט שופרסל נדל"ן תחזיק בכ-30.5% מסך הפרויקט.

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל. "העסקה היא נדבך נוסף של אסטרטגיית החברה להשבחת נכסי הנדל"ן", צילום: צביקה טישלר איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל. "העסקה היא נדבך נוסף של אסטרטגיית החברה להשבחת נכסי הנדל"ן" | צילום: צביקה טישלר איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל. "העסקה היא נדבך נוסף של אסטרטגיית החברה להשבחת נכסי הנדל"ן", צילום: צביקה טישלר

עם פרסום הדוחות הכספים לסיכום שנת 2017 אמר איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל לכלכליסט: "לצד הפעילות הקמעונאית, נרחיב את פעילות ההשבחות בנדל"ן. יש לנו הרבה אתרים עם פוטנציאל לשת"פ או בניית משרדים או מגורים או גם וגם ולא עסקנו בכך עד עתה וכעת נעשה זאת באזור ירושלים, רעננה, כפ"ס ובדרום".

עם אישור ההחלטה בדירקטוריון היום מסר אברכהן: "עסקה זו הינה נדבך נוסף של אסטרטגיית החברה להשבחת נכסי הנדל"ן שלה וליצירת ערך בתחום זה. אנו ממשיכים להתפתח בשאר התחומים כחלק מתכנית העבודה שהצבנו לעצמנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות