אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזק בחרה 13 דירקטורים חדשים - מפלה למוסדיים צילום: בלומברג

בזק בחרה 13 דירקטורים חדשים - מפלה למוסדיים

ביקום הכניסה לדירקטוריון המורחב שישה דירקטורים מול דירקטור אחד בלבד, אמנון דיק, שנבחר בהמלצת הקואליציה הנגדית של המוסדיים. בראש הדירקטוריון החדש יעמוד שלמה רודב שיחליף את דוד גרנות. בזק הודיעה הערב על חלוקת דיבידנד של 368 מיליון שקל

26.04.2018, 23:35 | גולן חזני

דירקטוריון בזק ימנה 13 חברים, חמישה מהם נציגי ביקום שזכתה הערב לאמון בעלי המניות של החברה. אנטרופי, שייצגה את המוסדיים,  העמידה לבחירה שישה דירקטורים אך הצליחה להכניס לדירקטוריון רק נציג אחד על פי המלצתה.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי תוצאות אסיפת בעלי המניות שנערכה היום הביאו לכניסתו של נציג אחד בלבד ממומלצי חברת הייעוץ אנטרופי - אמנון דיק שהיה בעבר מנכ"ל בזק וכניסתו צפויה לעורר מורת רוח בקרב העובדים.

דיק ישמש דח"צ וכמוהו נבחרה גם עידית לוסקי דירקטורית בבנק דיסקונט לשעבר. שני דירקטורים בלתי תלויים שנבחרו הם דב קוטלר מנכ"ל ישרכארט לשעבר ודוד גרנות היו"ר היוצא.

ביקום הכניסה את שלמה רודב שמיועד לתפקיד היו"ר, דורון תורגמן מנכ"ל ביקום ועמי ברלב היועץ המשפטי וכן אילן בירן ואורלי גיא. הדירקטוריון יירד בינואר להרכב של 11 חברים עפ"י ההעדפה של בעלי המניות שבחרו באופציה של 13 ולא 15 דירקטורים.  

מימין, היו"ר היוצא דוד גרנות והיו"ר הנכנס, שלמה רודב, צילום: עופר חן מימין, היו"ר היוצא דוד גרנות והיו"ר הנכנס, שלמה רודב | צילום: עופר חן מימין, היו"ר היוצא דוד גרנות והיו"ר הנכנס, שלמה רודב, צילום: עופר חן

ביקום שזכתה לתמיכה של בעלי המניות הזרים יצרה בקיעים בקואליציה שהובילו פסגות של ברק סורני ומיטב דש של אילן רביב, ורשמה הישג גדול מבחינתה כשאנטרופי שהעמידה לבחירה לא פחות משישה דירקטורים הצליחה להכניס חבר אחד בלבד.

עוד החליטו בעלי המניות לא לדון בהדחתם של הדח"צים מודי קרת וטלי סימון שמיטב דש יצאה למלחמת חורמה נגדם ודרשה את התפטרותם. בעלי המניות הזרים החליטו לאפשר להם לסיים את כהונתם במועד בינואר 2019.

בזק הודיעה לפני שעה קלה על חלוקת דיבידנד של 368 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
איך שהגלגל מסתובב למען יו"ר הועד הקשיש בבזק שלמה כ
היחיד שניסה לבלום ולהלחם כנגד יו"ר הועד הכוחני שלמה כפיר שהכריז מלחמת חורמה כנגדו היה אמנון דיק בתפקידו כמנכ"ל בזק בשנת 2004. בסיבוב הקודם כפיר ניצח ושרד בבזק עד היום בגיל 72 עם שכר שערורייתי של 90000 שקל בחודש, כפיר שמר עובדים ובני עובדים שאינם בעבודה, ביצע מחטפי בחירות מבישים בסיוע ההנהלה וההסתדרות תמך באלוביץ בפעילותו ההזויה ושתק על כל.פעילותיו הפיננסיות בתמורה להמשך עבודתו בבזק והנה אמנון דיק חוזר כדירקטור חיצוני ועובדי בזק מתפללים להצלחתו ולהעמדת הדברים על פי המקובל, בהצלחה לאמנון דיק.....
עובד בזק  |  29.04.18
15.
תוצאות מצוינות ודירקטוריון חזק
הדיל של פסגות ומיטב כשל וטוב שכך. תם עידן אנטרופי שנחלה כשלון ענק וביזתה המוסדיים שלה. מכל הבלאגן, התיאומים בחסות הממונה, הקומבינות סטייל מרכז הליכוד ו 700 הכתבות היזומות והיחצים, הצליחו אנטרופי מיטב ופסגות להעביר רק את ... אמנון דיק ששלפו מהבוידם.... שוק ההון התבגר והשתנה וזה כבר מזמן לא אנטרופי מיטב ופסגות. תוצאות מצוינות לבזק !!!
שחקן נוסטרו  |  27.04.18
לכל התגובות