אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הממשלה אישרה את מינוי נתי כהן לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת

הממשלה אישרה את מינוי נתי כהן לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת

כהן, שמסיים את תפקידו בימים אלה כקצין קשר ראשי בדרגת תא"ל, יעמוד בפני ועדה לקיצור השירות שצפויה לקחת כמספר שבועות, שלאחריה ייכנס לתפקיד

29.04.2018, 13:03 | אביב גוטר

מינויו של תא"ל נתי כהן לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת אושר היום (א') בממשלה.

כהן, שמסיים את תפקידו בימים אלה כקצין קשר ראשי, יעמוד בפני ועדה לקיצור השירות שצפויה לקחת כמספר שבועות, שלאחריה ייכנס לתפקיד. כעת מונה חיים גירון לתפקיד ממלא מקום מנכ"ל המשרד לאחר שמינויו של המשנה למנכ"ל מימון שמילה הסתיים לפני כעשרה ימים והוחלט שלא להאריכו.

כהן (50) מכהן מאז 2015 כקצין קשר ראשי וראש מטה אגף התקשוב וההגנה בסב"ר (סביבת רשת). במהלך כהוננו הוביל כהן את הטמעת תפיסת הלוחמה הרשתית ליחידות צה"ל, קידם את תוכנית "צה"ל רשתי" שעיקרה מעבר תשתיות התקשוב של צה"ל דרומה. הוא מומחה בתחום ניהול המרחב האלקטרו מגנטי, תחום שמטריד את משרד התקשורת והחל לעבוד על הסדרתו שתתאים להטמעת הדור החמישי.

מימין: תא"ל נתי כהן ושר התקשורת איוב קרא מימין: תא"ל נתי כהן ושר התקשורת איוב קרא מימין: תא"ל נתי כהן ושר התקשורת איוב קרא

כהן הוא בעל תואר ראשון בלימודי מדעי המדינה והמזרח התיכון מהאוניברסיטה העברית ירושלים, בעל תואר שני בלימודי ביטחון מטעם המכללה לביטחון לאומי בשיתוף עם אוניברסיטת חיפה, והנדסאי אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב.

שר התקשורת איוב קרא: "הנני סמוך ובטוח כי נתי כהן יוביל ויקדם בשיתוף עם הדרג המקצועי של המשרד את הנושאים החשובים העומדים לפתחו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות