אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיטב דש וקרן ויולה משיקות תוכנית חדשנות בתחום הפינטק צילום: תמוז רחמן

מיטב דש וקרן ויולה משיקות תוכנית חדשנות בתחום הפינטק

התוכנית, WealthTech Challenge, תכלול מסלול הכשרה וייעוץ של חודש, לאחריו ייבנו שיתופי פעולה עם שתי החברות ועם חברת Designit. בפרויקט משתתפת גם אמזון, שתעניק ליזמים גישה לשירותי AWS

29.04.2018, 16:48 | מאיר אורבך
בית ההשקעות מיטב דש ישיק פרויקט חדש במטרה לעודד חדשנות טכנולוגית בתחום ה-WealthTech יחד עם קבוצת ההשקעות ויולה וחברת הייעוץ הבינלאומית Designit.

קראו עוד בכלכליסט

התכנית, WealthTech Challenge, תאפשר ליזמים ליהנות מגישה לתשתית הטכנולוגית ולדאטה של מיטב דש, לצד ייעוץ והכוונה טכנולוגית מצוות ההשקעות של קבוצת ויולה וייעוץ בתחום ה-Product מחברת Designit. בפרויקט תתמוך גם חברת אמזון, שתעניק ליזמים תשתית שירותי ענן במסגרת מערך AWS בישראל.

בכירי קרן ויולה - שלמה דברת, אבי זאבי, רונן ניר, דניאל כהן, איציק אבידור, צביקה אורון ועמרי בן דוד, צילום: תמוז רחמן בכירי קרן ויולה - שלמה דברת, אבי זאבי, רונן ניר, דניאל כהן, איציק אבידור, צביקה אורון ועמרי בן דוד | צילום: תמוז רחמן בכירי קרן ויולה - שלמה דברת, אבי זאבי, רונן ניר, דניאל כהן, איציק אבידור, צביקה אורון ועמרי בן דוד, צילום: תמוז רחמן

מטרת התכנית היא איתור טכנולוגיות שמעניקות פתרונות בתקשורת מול הצרכן, בתקשורת מול המעסיק באמצעות אוטומציה של תהליכי הפקדה, מניעת טעויות וזיופים ובתקשורת מול נציגי השירות והמכירה העסקיים באמצעות אוטומציה של תהליכים, זיהוי לקוחות, כלים לשיפור תהליכי הצטרפות דיגיטליים ועוד.

לתכנית יאותרו עד 3 סטארט-אפים שיזכו לליווי צמוד של השותפים למשך 4 שבועות, במהלכם יקבלו סיוע מאנשי מיטב דש בהבנת השוק והצרכים, מצוות ההשקעות של קבוצת ויולה בהיבטים של שוק, מודל עסקי וטכנולוגיה ובליווי של מנהלי העיצוב והאסטרטגיה של Designit בהתאמה/גיבוש של הצעת הערך המוצרית וחווית השירות לצרכי המשתמשים והשוק.

סטארט-אפים שיראו יכולות התמודדות עם האתגרים העסקיים לצד הוכחת יכולת מוצרית (POC) יקבלו הזדמנות לשיתוף פעולה עם החברות השותפות בפרויקט, במסגרתו תתאפשר גם השקעה מצדן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות