אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן חיזוק לחברת המחזור אינפימר: משה דיין מנכ"ל כתר ישראל לשעבר צילום: יח"צ

שחקן חיזוק לחברת המחזור אינפימר: משה דיין מנכ"ל כתר ישראל לשעבר

דיין ימונה למנכ"ל במקומו של הבעלים יובל תמיר; המינוי מותנה בהצלחת גיוס של 8 מיליון שקל שמתכננת החברה לבצע עוד החודש

01.05.2018, 10:19 | חזי שטרנליכט

דירקטוריון חברת מיחזור הפלסטיק הבורסאית, אינפימר, הודיע היום (ג') כי החליט למנות כמנכ"ל את משה דיין - מנכ"ל כתר ישראל לשעבר.  

קראו עוד בכלכליסט

כניסתו של המנכ"ל החדש לתפקיד, במקומו של הבעלים יובל תמיר, מותנת בתנאי מעניין – הצלחת הנפקת שמתכננת החברה לבצע עוד החודש. לפי הדיווח של אינפימר, אם לא תצלח ההנפקה במאי הנוכחי בגיוס של 8 מיליון שקלים (ברוטו), הרי שהמינוי של דיין לא יצא לדרך.

מניותיה של חברת אינפימר הנשלטת על ידי יובל וטל תמיר, המוכרים כמי שהיו בין מובילי מאבק הצוללנים בקישון להכרה ופיצויים מהמדינה, נסחרות בבורסה התל אביבית לפי שווי של כ-54 מיליון שקל (נכון לתום המסחר אתמול). החברה עוסקת במיחזור אשפה עירונית לחומרי גלם המשמשים את תעשיית הפלסטיק.

טל תמיר ו יובל תמיר אינפימר טל תמיר ו יובל תמיר אינפימר טל תמיר ו יובל תמיר אינפימר

תנאיו של דיין כוללים תשלם למנכ"ל הנכנס משכורת חודשית של 80 אלף שקל בחודש, הוצאות שימוש ברכב ותנאים נלווים נוספים. דיין יהיה זכאי לבונוס שנתי של עד 6 משכורות חודשיות שיחושב בהתאם לעמידה באבני הדרך שיוגדרו לו, כנגזרת של ה-EBITDA. בנוסף יהיה זכאי דיין למענק חד פעמי במקרה של הצעת רכש למניות החברה וכתבי אופציות.

דיין אמור להביא איתו ניסיון ניהולי עשיר מחברת כתר. הוא ביצע סדרת תפקידים בכתר, לרבות ניהול פעילות כתר בארץ משנת 2016. פעילות בהיקף של כחצי מיליארד דולר. פעילות שכללה שמונה מפעלים והעסקה של 1500 עובדים. דיין מילא תפקידים נוספים בחברת כתר הגלובלית.

באינפימר ציינו כי דיין יביא עמו מומחיות וניסיון של מעל ל-30 שנה בהובלת עסקים ותפעולם, ניהול חברות עם פעילות גלובלית וחדירה לשווקים חדשים. לדיין ניסיון בפיתוח מוצרים חדשניים וייחודיים והבנה רחבה של מכלול טכנולוגיות ייצור פלסטיק. דיין מצטרף לאינפימר לאחר קריירה ארוכה ורבת הישגים בחברת כתר, שהינה החברה מספר אחת בעולם לשיווק, מכירה וייצור מוצרי צריכה מפלסטיק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות