אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקנית חדשה מצטרפת לגל הירוק ומניות הקנאביס מזנקות בבורסה צילום: בלומברג

שחקנית חדשה מצטרפת לגל הירוק ומניות הקנאביס מזנקות בבורסה

חברת הקנאביס הרפואי קנביט הודיעה שתעביר את פעילותה לשלד הבורסאי הון אחזקות; לקנביט יש הסכם מותנה עם חברה קנדית לאספקת קנאביס רפואי למשך שבע שנים

01.05.2018, 13:39 | דרור רייך

גל מניות הקנאביס בבורסה ממשיך בגאות, ואתמול (ב') נודע כי חברה חדשה מעוניינת ליצוק את פעילותה לתוך שלד בורסאי (חברת מעטפת). הפעם מדובר בחברת קנביט, הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי, שתעביר את פעילותה לחברה הציבורית הון אחזקות.

קראו עוד בכלכליסט

החברות כבר חתמו על מזכר הבנות ובעלי מניותיה של קנביט יקבלו שליטה (87.5%) בהון אחזקות. הון אחזקות מצויה בשליטת איפקס הנפקות, בניהולם של אליאב בר-דוד ואהרון סמרה.

הון אחזקות מזנקת בשעה זו בתל אביב ב-20% לשווי שוק של 11.3 מיליון שקל. מניות הקנאביס האחרות רושמות גם הן עליות נאות - נקסט ג'ן מזנקת ב-53%, טוגדר קופצת ב-30%, מדיוי מטפסת ב-21% ודי פארם מוסיפה 11% לערכה.

חממת גידול קנאביס, צילום: בלומברג חממת גידול קנאביס | צילום: בלומברג חממת גידול קנאביס, צילום: בלומברג

הסכם לאספקת קנאביס רפואי בקנדה

לקנביט יש כיום פעילות בתחום ריבוי וגידול קנאביס רפואי, ובכוונתה לעבור בעתיד גם לתחום ייצור, כלומר הקמת מפעל ושיווק מוצרים בתחום הקנאביס לשימוש רפואי. לשם כך היא הציגה הסכם לשימוש במקרקעין בשטח של 23 דונם עד אפריל 2043, אשר עליו בכוונתה להקים חוות גידול קנאביס רפואי.

לקנביט יש גם הסכם מסחרי מותנה עם חברה קנדית, שנחתם באוגוסט 2017, לאספקה של שני טון קנאביס רפואי בשנה, למשך 7 שנים ובמחיר של 3 דולר ארה"ב לגרם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות