אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חטיבת היוקרה של פיז'ו סיטרואן מודיעה: בעוד 7 שנים - כל הדגמים יכללו הנעה חשמלית

חטיבת היוקרה של פיז'ו סיטרואן מודיעה: בעוד 7 שנים - כל הדגמים יכללו הנעה חשמלית

בכך מצטרפת DS לשורה של יצרני רכב אירופים שבעשור הבא יציגו גרסאות חשמליות של כל דגמיהם. הדגם הראשון שיצויד במערכת הנעה היברידית: DS7 קרוסבאק E TENSE

02.05.2018, 10:17 | תומר הדר

מותג היוקרה הצרפתי DS, חטיבת הפרמיום של PSA, חברת האם של פיז'ו וסיטרואן יציע גרסה חשמלית של כל דגמי החברה החל בשנת 2025, כך מודיעה היום היצרנית.

בכך מצטרפת DS לשורה של יצרני רכב אירופים, החל בב.מ.וו וכלה בוולוו המצהירים שבעשור הבא יציעו גרסאות חשמליות של כל דגמיהם.

לפי DS, בעוד שבע שנים כל דגמי החברה החדשים יוצגו או בגרסה חשמלית "טהורה", כלומר שאין בה בכלל מנוע בעירה פנימית, או בגרסה היברידית, או בגרסה שתצויד במנגנון פלאג אין הייבריד, כלומר כזה שמצויד בסוללה המאפשרת טעינה בכבל חשמלי, המאפשרת נסיעה לטווח של עשרות קילומטרים בכוחו של חשמל בלבד.

DS7. הדגם הראשון שיישם את האסטרטגיה DS7. הדגם הראשון שיישם את האסטרטגיה DS7. הדגם הראשון שיישם את האסטרטגיה

לדברי איב בונהפון, מנכ"ל DS, "החברה כבר הודיעה שהדור השני של דגמיה שיחשף בעתיד יכלול גרסה חשמלית או היברידית, אך משנת 2025 יהיה מדובר בכל דגמי החברה, שיוצעו רק בגרסה שמצוידת במנוע חשמלי. הדגם הראשון שיישם את האסטרטגיה יהיה DS7 קרוסבאק E TENSE שיצויד במערכת הנעה היברידית שמנועיה יפיקו ביחד 300 כוחות סוס. לאחר מכן תוצע DS3 בגרסה שתהיה חשמלית לחלוטין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות