אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסמה תעודת הלידה של הנסיך לואי - תראו מה כתבו ההורים בסעיף המקצוע‎ צילום: גטי אימג'ס

פורסמה תעודת הלידה של הנסיך לואי - תראו מה כתבו ההורים בסעיף המקצוע‎

בתעודת הלידה הרשמית, שנחתמה בידי אביו הגאה של התינוק בן 8 הימים, מצוין גם שמו המלא של התוסף החדש למשפחת המלוכה - הוד מלכותו הנסיך לואיס ארתור צ'רלס מקיימברידג'

02.05.2018, 11:57 | שירות כלכליסט

לנסיך לואיס יש כעת תעודת לידה רשמית, בדיוק כמו תינוקות בני יומם בכל העולם. אולם דבר אחר מפריד בין התעודה של הנסיך הבריטי לאחרים - סעיף עיסוקם של ההורים.

בשורה המפרטת את עיסוק ההורים מופיעים התארים "נסיך הממלכה המאוחדת" ו"נסיכת הממלכה המאוחדת", בדיוק כפי שרשום בתעודות הלידה של אחיו של לואיס, הנסיך ג'ורג' ושל אחותו, הנסיכה שארלוט.

תעודת הלידה של הנסיך, צילום: גטי אימג תעודת הלידה של הנסיך | צילום: גטי אימג'ס תעודת הלידה של הנסיך, צילום: גטי אימג

בתעודה, שנחתמה בידי אביו הגאה של התינוק בן 8 הימים, מצוין גם שמו המלא של התוסף החדש למשפחת המלוכה: הוד מלכותו הנסיך לואיס ארתור צ'רלס מקיימברידג' (His Royal Highness Prince Louis Arthur Charles of Cambridge).

ילדם השלישי של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון נולד במחלקת יולדות פרטית בבית החולים סנט מארי, פדינגטון, ביום ב', ה-23 באפריל בשעה 11:01 בבוקר, במשקל 3.827 קילו.

קייט מידלטון והנסיך וויליאם עם הצאצא השלישי, צילום: גטי אימג קייט מידלטון והנסיך וויליאם עם הצאצא השלישי | צילום: גטי אימג'ס קייט מידלטון והנסיך וויליאם עם הצאצא השלישי, צילום: גטי אימג

בני הזוג חזרו עם התינוק החדש לביתם בארמון קנסינגטון כדי לשוב לחיי משפחה, המונה כעת 5 נפשות.

"הרכב זה משלים אותם", אמרה הביוגרפית המלכותית אניגריד סווארד למגזין פיפל (PEOPLE). חבר משפחה אומר כי קייט, בת ה-36, "הייתה אחת משלושה ילדים וזהו גודל טוב למשפחה. כמו כן רצף של בן-בת-בן הוא נחמד ביותר". כמו כן, אמר החבר, "הורות הולמת אותם. הם נהנים ממנה ומאד מאושרים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות