אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי קופת חולים כללית ישביתו את כל מוסדותיה ביום ראשון צילום: גלעד קוולרצ'יק

עובדי קופת חולים כללית ישביתו את כל מוסדותיה ביום ראשון

לפי ההסתדרות, ההשבתה היא בגין סחבת ואי יישום של הסכמות הנוגעות לעובדים מצד משרד האוצר. יושבתו ליום אחד כלל המוסדות של הקופה ובהם 14 בתי החולים הציבוריים שלה - יטופלו רק מקרים דחופים

02.05.2018, 12:34 | ספי קרופסקי
עובדי קופת חולים כללית ישביתו ביום ראשון הקרוב את כל מוסדות הקופה, כך נמסר היום (ד') מההסתדרות. לפי ההודעה שנמסרה, ההשבתה היא בגין סחבת ואי יישום של הסכמות הנוגעות לעובדים מצד משרד האוצר.

אם אכן השביתה תצא לפועל, יושבתו במשך יום אחד כלל המוסדות של הקופה ובהם 14 בתי החולים הציבוריים שלה שיופעלו במתכונת שבת, כלומר – יטופלו רק מקרים דחופים. על בתי החולים הללו נמנים גם מרכזי על דוגמת סורוקה בבאר שבע ובילינסון בפתח תקווה. כמו כן יושבתו לאותו היום כלל המרפאות של הקופה ברחבי הארץ.

בית החולים סורוקה בבאר שבע, צילום: מאיר אזולאי בית החולים סורוקה בבאר שבע | צילום: מאיר אזולאי בית החולים סורוקה בבאר שבע, צילום: מאיר אזולאי

בהשבתה ישתתפו כל הסקטורים העובדים בקופה (למעט רופאים), לרבות: עובדי מנהל ומשק, עובדי סיעוד, עובדים ממקצועות פרא-רפואיים ועוד. כללית יצוין היא הקופה הגדולה ביותר מבין ארבע הקופות ומבטחת כמחצית מאזרחי המדינה.

תגובות הקופה ומשרד האוצר יתפרסמו כשיתקבלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות