אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע מחשבת מסלול מחדש: לא תמכור את חברת ההפצה סלא

טבע מחשבת מסלול מחדש: לא תמכור את חברת ההפצה סלא

חברת הפארמה החליטה לשמור את חברת ההפצה שלה בישראל ואת המרכז הלוגיסטי בשוהם; מכירת סלא הייתה אמורה להיות חלק מתוכנית הקיצוצים הגלובלית שתשפיע על 1,700 עובדים בישראל

02.05.2018, 14:14 | דרור רייך

טבע החליטה לא למכור את סלא, חברת ההפצה שלה בישראל, במסגרת תוכנית הקיצוצים. כך הודיעה היום (ד') טבע. החברה הישראלית תותיר ברשותה את סלא ואת המרכז הלוגיסטי בשוהם (המרלו"ג, אותו מתפעלת סלא).

קראו עוד בכלכליסט

בדצמבר האחרון הציגה ענקית התרופות תוכנית רה-ארגון גלובלית שכוללת קיצוץ 25% מכוח האדם של החברה בעולם - 14 אלף מתוך 56 אלף עובדי החברה הגלובלית במהלך השנתיים הקרובות.

מרכז לוגיסטי סלא מרכז לוגיסטי סלא מרכז לוגיסטי סלא

בישראל היקף הקיצוצים צפוי לעמוד על פיטורי 1,700 עובדים, וחברת הפארמה התלבטה האם למכור את מפעליה באשדוד ובקריית שמונה ואת סלא בשוהם. לאחרונה החליטה החברה על סגירת המפעל באשדוד - וכעת נאבקת על כך ההסתדרות בבית המשפט. המפעל בקריית שמונה ככל הנראה לא ייסגר, ויימכר במלואו.

"טבע ערכה בחינה יסודית של פעילותה ועסקיה של סלא בישראל, ובהתחשב במכלול השיקולים העסקיים קיבלה החלטה לא לקדם את הליך המכירה, אלא לשמר את פעילותה של סלא אצלה" נמסר מטבע.

"לאור האמור, טבע ישראל, טבע ואתרי הייצור השונים שלה, יוסיפו ליהנות מפעילותה של סלא, שתמשיך לשמש כאחד ממרכזי הלוגיסטיקה והאחסון המרכזיים של טבע, וכזרוע ההפצה המרכזית שלה למוצרים ושירותים שהיא משווקת בישראל, לצד חברות תרופות נוספות שאת מוצריהן היא מפיצה". עוד הדגישה החברה כי ההחלטה התקבלה בעקבות שיקולים עסקיים, ולמרות שרוכשים פוטנציאליים הביעו התעניינות בעסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות