אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברות LiveU תשדר שידורים חיים ממירוצי מכוניות צילום: griiip

חברות LiveU תשדר שידורים חיים ממירוצי מכוניות

טכנולוגיות השידור של החברה ישולבו במירוצי סדרת G1 של חברת הספורט המוטורי Griiip. יחידות שידור של LiveU יחוברו למכוניות המירוץ, ויחידות נוספות יסקרו את האירוע מרחוק

02.05.2018, 16:42 | מאיר אורבך

חברת Griiip, יצרנית מכוניות המירוץ מדגם G1, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת LiveU להעברת שידורים חיים של ספורט מוטורי. הטכנולוגיה של האחרונה מצטיינת באיכות העברת שידורי תנועה במהירות גבוהה, דרישה חשובה משידורי מירוצים.

קראו עוד בכלכליסט

התחנה הראשונה בשיתוף הפעולה בין החברות היא G1 Series, סדרת המרוצים של חברת Griiip. המרוץ הראשון בסדרה, שהיה פיילוט טכנולוגי, התקיים בצפון איטליה (שם מתקיימת הסדרה כולה) ב-14 וב-15 באפריל. המרוץ שודר בטכנולוגיית סטרימינג לאתר ייעודי שבו ניתן היה לעקוב אחר כל נהג בנפרד שהשתתף במרוץ.

רוצה ללמוד עוד על LiveU? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://finder.startupnationcentral.org/company_page/liveu

נהג מירוץ G1, צילום: griiip נהג מירוץ G1 | צילום: griiip נהג מירוץ G1, צילום: griiip

על גבי כל רכב G1 מותקנת יחידת שידור של LiveU המחוברת למצלמת גו-פרו ומשדרת את המרוץ לרשת. כמו כן תשמש LU600, יחידת הדגל של החברה, לכיסוי רחב של האירועים.

Griiip זיהתה שתי בעיות עיקריות בעולם הספורט המוטורי, שמונעות צמיחה אמיתית של מירוצים בקטגוריות הכניסה, ואותן מנסים לפתור בסדרת המירוצים החדשה. הבעיה הראשונה קשורה ליכולת להנגיש את המירוץ, אפילו ברמה ההתחלתית, לקהל רחב בעזרת סיקור חי איכותי ומבלי לצבור הוצאות גבוהות מדי. הבעיה השנייה נוגעת לרצון להוזיל באופן משמעותי את העלות העונתית לנהג, אשר מגיעה בקלות למאות אלפי יורו, אפילו בקטגוריות הפורמולה הנמוכות.

"מדהים לראות כמה טכנולוגיות השידור התקדמו במהלך חמש השנים האחרונות", אמר גלעד אגם, מנהל טכנולוגיות ראשי ב-Griiip. "חברת LiveU היא ספקית מובילה של טכנולוגיה מתקדמת לצפייה במרוצים מוטוריים והיא בעלת חזון ייחודי. פנינו אליהם כדי לשתף פעולה ואנו מצפים כי נעמיק את מערכת היחסים בינינו גם מעבר לסדרת G1. היכולת להביא את האירועים הללו בצורה אקטיבית לצופים ובעלות מזערית מזו של טכנולוגיות שידור רגילות היא מרגשת מאוד עבורנו. אנו מאמינים שיכולת זו, בנוסף לנתונים מהמרוץ בזמן אמת, יעשירו את חוויית הצופים ויגבירו את מעורבותם והקשר הרגשי שלהם, גם בסדרות נוספות בעולם הספורט המוטורי".

שמוליק וסרמן, מנכ"ל LiveU, הוסיף: "שיתוף הפעולה עם Griiip הוא באמת מרגש עבורנו. הוא מאפשר לנו להראות מה הטכנולוגיה שלנו מסוגלת לעשות עבור הצופים, והוא חושף את העבודה הרבה שעשינו בתקופה האחרונה. כל זה כדי להביא את הפתרונות שלנו אל שוק שידורי הספורט המודרניים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות