אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט זוכה להמלצה מטעם מעבדות NSS במבדק הגנת נקודות קצה מתקדמת צילום: cyberworldconnect

פורטינט זוכה להמלצה מטעם מעבדות NSS במבדק הגנת נקודות קצה מתקדמת

ה-FortiClient מציע פתרון עוצמתי וחסכוני בעלויות עבור הגנה על מכשירי נקודות קצה

03.05.2018, 10:56 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הציגה את תוצאות המבדק הקבוצתי השנתי של מעבדות NSS בנושא הגנת נקודות קצה מתקדמת (AEP). במבדק זה, אשר כלל מספר שיא של 20 ספקיות אבטחה, פתרון ה-FortiClient הציג 100% חסימה של פרצות, נוזקות מבוססות סקריפט ומסמכים, איומים מקוונים ולא מקוונים, ללא שגיאות מסוג false positive. FortiClient קיבל את הדירוג הנחשק "מומלץ" של מעבדות NSS מאז תחילת המבדק בשנת 2017, כאשר השנה סך דירוג יעילות הפתרון עומד על 97.3%.

תוצאות אלו מצטרפות לרשימה ארוכה של פתרונות פורטינט אשר קיבלו את הדירוג "מומלץ" ממעבדות NSS בשנה האחרונה. נכון להיום, פורטינט היא ספקית האבטחה בעלת מספר ההסמכות העצמאיות הרב ביותר בתעשייה והספקית היחידה בעלת דירוג "מומלץ" של מעבדות NSS עבור אבטחת רשת, יישומי אבטחה, אבטחת נקודות קצה, איתור פרצות ומניעת פרצות.

"הטרנספורמציה שמתרחשת בעולם הרשתות כיום ממשיכה להרחיב את שטח התקיפה הפוטנציאלי תוך כדי שחיקת גבולות והגנות הרשת המסורתיות. בו-בזמן, מספר מכשירי נקודות קצה בבעלות מעורבת בעלי גישה לנתונים ארגוניים הולך וגובר, כאשר מכשירים אלו מחוברים למשאבים ארגוניים קריטיים. פושעים המשתמשים בשיטות חדשות מתמקדים כעת גם במחשבים של משתמשי קצה וממנפים נקודות קצה בעלות נקודות תורפה כדי להשיג את מטרותיהם. לפי דוח פרצות נתונים של Verizon, מעל לחצי מהפרצות כוללות נוזקות", ציין תמיר שטיינברג, ראש צוות ההנדסה בפורטינט ישראל.

כדי להילחם באיומים מתקדמים, ארגונים זקוקים לאסטרטגיית אבטחת רשת ונקודות קצה משולבת, המספקת נראות קבועה, הגנה ותגובה אוטומטית על פני האקו-סיסטם של הרשת המבוזרת שלהם. לפי המחקר של מעבדות NSS, 93.6% מהארגונים בארצות הברית מחשיבים את מוצרי אבטחת נקודות הקצה לחלק הכרחי מאסטרטגיית האבטחה הכוללת שלהם. בעוד שפתרונות הגנת קצה מתקדמים (AEP) משמשים בעיקר ארגונים גדולים (81.5%), מספר הולך וגדל של ארגונים קטנים ובינוניים מתחיל לראות בפתרונות AEP דרך קריטית לתמוך באסטרטגיית הרשת המתרחבת שלהם.

בהיותו פתרון הגנת נקודות קצה חזק, FortiClient מאתר וחוסם ביעילות איומים כמו נוזקות, תוכנות כופר, פרצות וסקריפטים זדוניים. ה-FortiClient משולב יחד עם FortiSandbox ו-FortiGate כדי לזהות ולהגיב לאיומים מתקדמים, ממוקדים ולא מוכרים.

בנוסף לכך, ה-FortiClient Fabric Agent קיבל הסמכה וניתן לשלב אותו יחד עם פתרונות צד ג' של שותפי תוכנית Fabric-Ready במטרה לחלוק נראות נקודות קצה בזמן אמת, תאימות ובקרה עם מארג האבטחה (Security Fabric). ה-FortiClient מסייע לארגונים בשמירה על קו האבטחה הראשון ומפחית את שטח התקיפה שלהם באמצעות ניהול נקודות תורפה משולב.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי: "בעוד ארגונים מאמצים בצורה אגרסיבית מודל עסקי דיגיטלי, יישומים ומכשירי נקודות קצה משחקים תפקיד חשוב באסטרטגיות הרשת והעסק. היות ומכשירים אלו נעים בחופשיות בין סביבות רשת וענן דרך נקודות גישה רבות, אבטחת נקודות קצה חשובה היום מאי פעם. פתרונות אבטחת נקודות קצה צריכים לבצע תיאום הדוק בין הרשת ומרכיבי אבטחה נוספים במטרה לחלוק טלמטריה, לתאם מודיעין ולספק תגובות אוטומטיות מהירות לאיומים מתוחכמים גוברים. פורטינט גאה לקבל דירוג "מומלץ" נוסף מטעם מעבדות NSS עבור הגנת נקודות הקצה המתקדמת שלנו, המצטרף לפתרונות מצטיינים נוספים של מארג האבטחה".

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "אנחנו ממוקדים בהעצמת ארגונים לבצע החלטות מושכלות בהתבסס על תוצאות מבדקים עצמאיים בזמן אמת. אנו משבחים את המחויבות המתמשכת של פורטינט למבדקים של צד ג'. תוצאות המבדק הנוכחי הופכות את פורטינט לאפשרות מצוינת עבור כל עסק אשר מחפש לחזק את אסטרטגיית אבטחת נקודות הקצה שלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות