אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עולה לזירה: אימון איגרוף בעזרת חיישנים צילום: אריאל גולברי

עולה לזירה: אימון איגרוף בעזרת חיישנים

איגרוף עם חיישנים מאפשר למדוד את הישגי המתאמנים בכל רגע

08.05.2018, 08:28 | סיון אבוקאי
בחודשים האחרונים אומנויות לחימה ואיגרוף בפרט נהפכו לטרנד כנראה גם בזכות תנועת Metoo שהעלתה למודעות את החשיבות שבהגנה עצמית. החידוש כיום הוא באפשרות לנטר את היכולת הגופנית, לקבל משוב ולהשוות למתאמנים אחרים בזירת האימון בעזרת חיישנים שמחוברים לכפפות האגרוף. במועדון הכושר JAB התנסיתי באימון המשלב איגרוף, קיקבוקסינג ואינטרוואלים של תרגילי כושר.

בתחילת השיעור חוברו חיישנים לכפפות שקיבלתי ושמי הופיע על מסך גדול. השיעור נבנה מעשרה סיבובים של שתי דקות עבודה בדופק גבוה ו־45 שניות מנוחה שבהן שולבו שכיבות שמיכה, סקוואטים ועוד. הסיבוב הראשון התחיל באיגרוף בסיסי, השני בבעיטות וככל שהתקדמנו התרגיל נעשה מורכב יותר עם סדרת תרגילים ארוכה יותר. השיעור מהנה ובהחלט גורם לתחושת סיפוק של עבודה מאומצת, אך הוא מומלץ לאנשים בעלי ידע בסיסי בקיקבוקס. יוגב שרעבי, בעל מועדון JAB, מספר: “החיישנים בכפפות מחוברים לאפליקציה המודדת את אינטנסיביות האימון ומאפשרים מעקב אחר ההתקדמות של המתאמנים. כדי לממש את מלוא הפוטנציאל באימון, גייסנו את המדע לצדנו”.

פרטים: מועדון JAB, הגליל 33, גני תקווה, מחיר: 270-320 שקל לחודש עם התחייבות לשנה, אימון ניסיון ללא תשלום, https://jab.org.il/.

כתבתנו מתנסה באימון איגרוף. בהשראת תנועת Metoo, צילום: אריאל גולברי כתבתנו מתנסה באימון איגרוף. בהשראת תנועת Metoo | צילום: אריאל גולברי כתבתנו מתנסה באימון איגרוף. בהשראת תנועת Metoo, צילום: אריאל גולברי
מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 600-300 קלוריות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות