אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות בסלולר: רמי לוי מציע חבילה ב-19.9 שקל לשנה הראשונה צילום: אוראל כהן

התחרות בסלולר: רמי לוי מציע חבילה ב-19.9 שקל לשנה הראשונה

נמשכת הטלטלה בשוק הסלולר בעקבות כניסתה של We4G; לפי תנאי המבצע של רמי לוי תקשורת, בתום השנה הראשונה המחיר יעלה ל-28.90 שקל

08.05.2018, 10:06 | אביב גוטר
שוק הסלולר ממשיך לספק הפתעות, והפעם בזכות רמי לוי תקשורת שהודיעה היום על מבצע לחבילת סלולר מלאה ב-19.90 שקל לחודש לשנה הראשונה ונפח גלישה של 40 גיגה-בייט. בתום השנה הראשונה המחיר יעלה ל-28.90 שקל לשנה, ועל פי הודעת החברה מדובר במחיר קבוע שלא משתנה.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות כניסתה של מפעילת הסלולר החדשה מבית אקספון, We4G, עם מבצע שהוגדר במחיר קבוע של 29 שקל לחודש לכל החיים, הגיבו חברות הסלולר עם מבצעי רצפה משלהן ומיצבו את מחירי הסלולר מתחת ל-30 שקל לחודש הכולל גידול משמעותי בנפח הגלישה למנוי. בתוך שלושה שבועות הצליחה אקספון לנייד כ-14 אלף מנויים מהמפעילות האחרות, מה שאילץ את החברות להפשיל שרוולים ולהיכנס למלחמת מחירים.

"כפי שתמיד אנחנו מבטיחים, אנו מקיימים. גם הפעם לא משנה כמה המחירים יורדים אנחנו תמיד נגרד את התחתית כי הלקוחות שלנו בוטחים בנו ויודעים שהמחירים שלנו הם הזולים ביותר לאורך זמן", אמר שלומי גוליאן סמנכ"ל רמי לוי תקשורת.

המבצע תקף לחודשיים הראשונים או עד לגיוס 100 אלף מנויים בתוכנית זו. עם זאת, בשונה מאקספון ברמי לוי תקשורת לא מתחייבים שלא להעלות את המחיר ומסתפקים במונח, כאמור, "מחיר קבוע שלא משתנה". המבצע אינו צמוד למדד כלשהו, מה שמצביע כי ייתכן שבעתיד רמי לוי תקשורת יודיעו על העלאת מחירי החבילות, אולם יצטרכו לעשות זאת לפי תקנות משרד התקשורת הכוללות הודעה מפורשת לכל מנוי מספר חודשים מראש.

רמי לוי, צילום: גיל יוחנן רמי לוי | צילום: גיל יוחנן רמי לוי, צילום: גיל יוחנן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות