אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הון סיכון חדשה של איזי וידרה תשקיע בתחום המדיה בישראל צילום: אוראל כהן

קרן הון סיכון חדשה של איזי וידרה תשקיע בתחום המדיה בישראל

הקרן, Remagine Venture, סגרה גיוס ראשוני של 40 מיליון דולר, ותתמקד בהשקעות בחברות בשלבי פעילות מוקדמים. וידרה, מייסד VC Café, הקים בעבר את זרוע ההשקעות של גוגל

08.05.2018, 13:09 | הגר רבט
איזי וידרה וקווין בקספלר חוברים להקמת קרן הון סיכון חדשה בשם Remagine Venture. ממסמכים ראשונים שהוגשו ל-SEC האמריקאית באוקטובר האחרון עולה כי הקרן סגרה כבר גיוס ראשוני של 40 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

השותפים סרבו להגיב לכתבה, אך בעמוד הלינקדאין של הקרן נכתב כי רימג'ין תתמקד בהשקעות בשלבים מוקדמים בחברות בתחום המדיה. המשקיעים בקרן, נכתב, הם כמה מחברות המדיה הגדולות באירופה.

איזי וידרה, צילום: אוראל כהן איזי וידרה | צילום: אוראל כהן איזי וידרה, צילום: אוראל כהן

הקרן תשקיע בסאטרט-אפים בעלי חשיבות אסטרטגית למשקיעים הללו. בנוסף, תסייע לאחרונים למצוא הזדמנויות השקעה גם בסטארט-אפים בוגרים יותר ותקל עליהם ליצור יחסי עבודה עם חברות מקומיות.

איזי וידרה, שותף מנהל ב- Remagine Venture הוא מי שהקים את זרוע ההשקעות של גוגל, Google Venture, באירופה, מייסד VC Café ומשקיע אנג'ל ותיק. השותף המנהל הנוסף בקרן קווין בקספלר הוא יזם סדרתי יליד גרמניה שחי בישראל כבר כמעט שני עשורים והפעיל בישראל את פעילות ההשקעות של פרוזיבן (ProSiebenSat.1), גם היא בתחום המדיה. אליהם יצטרף שותף נוסף, מייקל לבקוביץ', הבעלים של חברת הייעוץ וההשקעות of ML Delta GmbH.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות