אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: משלחת של בכירים ויזמים ישראלים בוועידה ייחודית במסגרת Paris Motor Show

לראשונה: משלחת של בכירים ויזמים ישראלים בוועידה ייחודית במסגרת Paris Motor Show

כלכליסט יוביל את המשלחת לוועידה שתציג את החדשנות הישראלית למשתתפי תערוכת הרכב הדו־שנתית בפריז יחד עם חברת Connecting Leaders Club. התערוכה היא אחת מתערוכות הרכב החשובות בעולם, והיא צפויה למשוך 1.2 מיליון מבקרים

09.05.2018, 08:02 | עומר כביר

חממו מנועים: סדרת הוועידות הבינלאומיות של "כלכליסט" נוחתת בפריז, לאירוע ייחודי שייערך במסגרת מונדיאל דה ל'אוטומוביל (Paris Motor Show), תערוכת הרכב מהחשובות בעולם שצפויה למשוך השנה 1.2 מיליון מבקרים ו־10,000 עיתונאים מיותר מ־100 מדינות.

האירוע יפגיש את בכירי תעשיות הטכנולוגיה והרכב ויזמים מישראל עם משקיעים, מנהלים ולקוחות עסקיים מכל רחבי אירופה, ויכלול ועידה ומפגשי Meet & Pitch.

באוקטובר הקרוב, אחרי חמש ועידות מוצלחות בעמק הסיליקון, לונדון וניו יורק, "כלכליסט" יוביל משלחת ישראלית לתערוכת הרכב הדו־שנתית של פריז. השנה, לראשונה, צפויה התערוכה לכלול ביתן מיוחד, מונדיאל.טק, שיוקדש לטכנולוגיות ניידות ורכב, וירכז במקום אחד את החברות החשובות בעולם שפועלות באקוסיסטם הרכב של תעשיית הרכב והניידות. במסגרת זו תזכה מדינה אחת, ישראל, למעמד של אורחת כבוד ותהיה המדינה היחידה להציג במסגרתה טכנולוגיות וחדשנות פרי פיתוחה. 

Paris Motor Show 2017. התערוכה נוסדה לפני 120 שנה Paris Motor Show 2017. התערוכה נוסדה לפני 120 שנה Paris Motor Show 2017. התערוכה נוסדה לפני 120 שנה

כחלק ממעמד זה תזכה ישראל, ב־2 באוקטובר, ליום ועידה מיוחד שיוקדש לטכנולוגיות החדשניות שמפותחות בה ולחיבור בין יזמים ישראלים למשקיעים ושותפים בחו"ל.

את יום הוועידה מארגן "כלכליסט" בשיתוף עם חברת Connecting Leaders Club בניהולן של ולרי הופנברג ואילת גורמן, והוא יחולק לשני חלקים. חציו הראשון של היום הוא כנס חדשנות בהשתתפות 1,200 איש מכל העולם, שיכלול פאנלים של דוברים בכירים מתעשיות הטכנולוגיה והרכב בישראל ובאירופה, לצד מצגות ודמואים חדשניים של יזמים ישראלים בולטים. חציו השני יתמקד במפגש meet & Pitch יוקרתי שבמסגרתו ייפגשו 50 סטארט־אפים ישראליים עם משקיעים מקרנות בינלאומיות ולקוחות B2B גדולים.

לצד הוועידה הישראלית יתקיימו בתערוכה שלל אירועים, ובהם מסיבות השקה בלעדיות, מפגשים עסקיים אקסקלוסיביים, ואירוע CES Unveiled. שיתוף הפעולה עם CES, תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם שמתקיימת מדי שנה בלאס וגאס ומושכת עשרות אלפי מציגים ומבקרים, ישים זרקור על הקשר המתהדק בין מכוניות לטכנולוגיה, שתי תעשיות שעומדות לעצב את ניידות העתיד.

תערוכת מונדיאל דה ל'אוטומוביל נוסדה לפני 120 שנה, והיא נחשבת לתערוכה הגדולה והחשובה בתחום, עם יותר ממיליון מבקרים כל שנה, והיתה המוקד להצגת כמה מהמכוניות הקלאסיות של כל הזמנים, דוגמת GOLF של פולקסווגן.

בתערוכה משתתפים יצרניות הרכב הגדולות, מומחים מעולם הרכב האוטונומי והבינה המלאכותית, אשפי העולם הדיגיטלי, משקיעים בכירים מקרנות בינלאומיות מובילות ומקבלי החלטות מעולם העסקים והפוליטיקה. ביתן מונדיאל.טק, שיפעל בין 2 ל־6 באוקטובר, מיועד רק לאנשי מקצוע ובכירים בתעשיות הטכנולוגיה והרכב. כלומר, חברי המשלחת הישראלית יזכו להזדמנות נדירה להיפגש וליצור קשרים ייחודיים עם מנהלים ויזמים מתחומם באווירה עסקית טהורה.

לפרטים: paris@calcalist.co.il

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות