אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספקית שירותי משאבי אנוש מיפן רוכשת את גלאסדור האמריקאית תמורת 1.2 מיליארד דולר צילום: twitter

ספקית שירותי משאבי אנוש מיפן רוכשת את גלאסדור האמריקאית תמורת 1.2 מיליארד דולר

רכישת מפעילת אתרי חיפוש העבודה הפופולרית מקליפורניה תרחיב את דריסת הרגל של Recruit Holdings היפנית בארה"ב. מאגר המידע של גלאסדור מכיר מידע רב על חברות ומשכורות

09.05.2018, 09:41 | שירות כלכליסט
ספקית שירותי משאבי האנוש היפנית Recruit Holdings הודיעה שהסכימה לרכוש את מפעילת אתרי חיפוש העבודה הפופולרית מקליפורניה Glassdoor תמורת 1.2 מיליארד דולר, ולקבל גישה למאגר המידע שלה שמכיל מידע רב על חברות ומשכורות.

גלאסדור שנמצאת בבעלות פרטית ונוסדה ב-2007, גייסה כספים לאחרונה ב-2016, והגיעה אז לשווי של מיליארד דולר. על משקיעיה נמנים קרן הגידור Tiger Global Holdings של המיליארדר צ'ייס קולמן, חברת Google Capital, ו- T. Rowe Price.

רוברט הוהמן מנכ"ל גלאסדור, צילום: twitter רוברט הוהמן מנכ"ל גלאסדור | צילום: twitter רוברט הוהמן מנכ"ל גלאסדור, צילום: twitter

רכישת גלאסדור תרחיב את דריסת הרגל של Recruit בארה"ב, שוק אליו נכנסה עם הרכישה של אתר חיפוש המשרות שבסיסו בקונטיקט - Indeed - ב-2012.

"מאגר המידע של גלאסדור שמכיל מידע על מעסיקים ויכולות החיפוש של Indeed משלימים זה את זה היטב", כך אמר סמנכ"ל התפעול של Recruit - היסאיוקי אידקובה. גלאסדור תמשיך להיות מנוהלת ע"י מנהלה הנוכחי ואחד ממייסדיה- רוברט הומן (Hohman).

בכוונת Recruit לשלם על העסקה במזומן והיא מצפה לסגירתה ברבעון שבין יולי וספטמבר, בכפוף לאישורי הרגולטור. מוקדם יותר השנה בלומברג דיווח שגלאסדור מראיינת בנקים שייעצו לה לגבי הנפקה ציבורית ראשונית במחצית השנייה של השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות