אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלת טינדר לא מפחדת משירות הדייטינג של פייסבוק

בעלת טינדר לא מפחדת משירות הדייטינג של פייסבוק

לטענת Match.com, מספר הולך וגדל של משתמשים מעדיף להפריד בין פייסבוק ובין פעילותם בשירותי היכרויות למיניהם - כך שכניסת הרשת החברתית לתחום לא מהווה איום

09.05.2018, 16:10 | יואב סטולר

חברת Match.com, מפעילת טינדר, OKCupid ושירותי היכרויות פופולרים אחרים, מפזרת הצהרות מלאות ביטחון עצמי על רקע כניסתה המתוכננת של פייסבוק לתחום הדייטינג. לאחר שהנהלתה הוציאה קריאות תיגר כגון "בואו, המים חמים" ו"פייסבוק היא לא איום", חושפת Match פרטים שמראים שאינה תלויה בפייסבוק או מושפעת ממנה.

קראו עוד בכלכליסט

לטענת Match, חלה צמיחה במספר המשתמשים שבוחרים להירשם לשירותי ההיכרויות שלה ישירות ולא לעשות זאת דרך הזדהות מבוססת פייסבוק. לדברי בכירים בחברה, המגמה ממחישה ש"המשתמשים לא מעוניינים לערבב את הדייטינג שלהם עם פייסבוק, היכן שהמשפחה, החברים והעבודה נמצאים". לטענתם, ההפרדה בין עולם ההיכרויות ובין המדיה החברתית היא בעלת ערך עבור הלקוחות - בין אם מדובר במי שמחפש אהבה ומי שמחפש מין מזדמן.

שירותי ההיכרויות של מאצ שירותי ההיכרויות של מאצ' שירותי ההיכרויות של מאצ

לפי Match, התוכן שמציגים המשתמשים בשירותי דייטינג לא תמיד תואמים את דרך הפעולה שלהם בפייסבוק, והם מציגים דימויים שונים ברשת החברתית ובאפליקציות ההיכרויות. 

כל ההצהרות הללו נועדו לתת תחושת ביטחון למשקיעים, שכן כניסה משמעותית של פייסבוק לתחום צפויה להשפיע על שיעורי השימוש באפליקציות ההיכרויות של Match, כמו גם של מפעילות שירותי דייטינג אחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות