אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלקוחות אהבו את המערכת החדשה של קורנית וההכנסות גדלו ב-15%

הלקוחות אהבו את המערכת החדשה של קורנית וההכנסות גדלו ב-15%

ספקית הפתרונות לעולם הדפוס עקפה את התחזיות הרבעוניות הודות לשיעור אימוץ גבוה מהצפוי של מערכת חדשה; החברה מראש העין רשמה רווח נקי של 2.1 מיליון דולר - לעומת הפסד של 547 אלף דולר ברבעון המקביל

09.05.2018, 19:12 | חזי שטרנליכט

ספקית הפתרונות המתקדמים לעולם הדפוס קורנית דיגיטל רשמה צמיחה של 14.8% בהכנסות שלה ברבעון הראשון של 2018 ועקפה את התחזיות.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל החברה גבי זליגסון, הסביר כי העלייה במכירות התבססה על צמיחה בכלל הפורטפוליו של מערכות החברה, בדגש על שיעור אימוץ גבוה מהצפוי של מערכת חדשה בשם Avalanch HD6, עליה הודיעה החברה בחודש ינואר האחרון.

מערכת של קורנית מערכת של קורנית מערכת של קורנית

החברה מראש העין הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 470 מיליון דולר, רשמה ברבעון הכנסות של כ-31.1 מיליון דולר, שסייעו לחברה לשפר את השורה התחתונה. הכנסות אלה הן בניכוי כתבי אופציות שהסתכמו ברבעון הראשון בכ-42 אלף דולר, מול 938 אלף דולר ברבעון המקביל.

החברה רשמה ברבעון הראשון עלייה ברווח התפעולי (Non-GAAP) לכ-1.7 מיליון דולר, ושיעורו עמד על כ-5.5% מההכנסות. מדובר בעלייה חדה בהשוואה לרווח תפעולי של כ-94 אלף דולר (0.3% מההכנסות) ברבעון המקביל אשתקד. בשורה התחתונה, קורנית רשמה רווח נקי (Non-GAAP) של 2.1 מיליון דולר מול הפסד של 547 אלף דולר אשתקד.

גבי זליגסון מנכ"ל קורנית גבי זליגסון מנכ"ל קורנית גבי זליגסון מנכ"ל קורנית

החברה סיפקה למשקיעים תחזית לרבעון השני של השנה, במסגרת שיחת הוועידה שהתקיימה אמש. על פי התחזית סך ההכנסות ברבעון ינוע בטווח 37-33.5 מיליון דולר, ושיעור הרווח התפעולי ינוע בטווח 8%-12%.

קורנית עוסקת בתחום הדפוס הדיגיטלי על טקסטיל, הן בתחום המדפסות והן בתחום הדיו. היא הונפקה בתחילת אפריל 2015 וגייסה 71 מיליון דולר לפי שווי של 308 מיליון דולר. החברה מנוהלת על ידי זליגסון ונשלטת על ידי קרן ההשקעות פורטיסימו של יובל כהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות