אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינפימר השלימה גיוס הון של 15 מיליון שקל לפי שווי של 41 מיליון שקל

אינפימר השלימה גיוס הון של 15 מיליון שקל לפי שווי של 41 מיליון שקל

להנפקה הוזרמו ביקושים של 18 מיליון שקל והחברה בחרה להגדיל ב-15% את היקף הגיוס; בעלי השליטה טל ויובל תמיר לקחו חלק בהנפקה, לצד גופים מוסדיים. בחודש הבא ייכנס לתפקיד המנכ"ל משה דיין, לשעבר מנכ"ל כתר ישראל

10.05.2018, 17:03 | אורן פרוינד

חברת אינפימר השלימה גיוס הון של כ-15.1 מיליון שקל באמצעות הנפקת מניות. ההנפקה נעשתה לפי שווי חברה של 41 מיליון שקל ומחיר מניה של 19.21 שקל, מעל מחיר המינימום שנקבע במכרז, שעמד על 19 שקלים. את הגיוס הובילה אפסילון חיתום בניהולו של אייל גרינבאום. 

קראו עוד בכלכליסט

שער הבסיס של מניית אינפימרבבורסה עמד הבוקר על 20.01 שקל ושווי השוק שלה על 42.6 מיליון שקל. במסגרת הגיוס הוצעו למשקיעים 685,000 מניות - להנפקה הוזרמו ביקושים בהיקף של כ-18 מיליון שקל, פי 1.4 מהסכום אותו ביקשה החברה לגייס. לנוכח ביקושי היתר ניצלה החברה את זכותה להגדלת היקף המניות המונפקות ב-15%, צעד שגרר הגדלה של סכום הגיוס.

בהנפקה השתתפו גם בעלי השליטה טל ויובל תמיר לצד דירקטורים בחברה, וכן גופים מוסדיים. הסכום שגוייס מיועד, בין היתר, להשקעה בהרחבת קו הייצור באמצעות תוספות נדרשות, הרחבה ושיכלול תהליכי העיבוד והרחבת תכונות האינפימר.

הגיוס הוא שלב נוסף ועליית מדרגה בחייה של החברה, לאחר מינויו של משה דיין כמנכ"ל החדש שלה. דיין כיהן בתפקידו האחרון כמנכ"ל כתר ישראל, לאחר שורה של תפקידים בכירים בקבוצת כתר הגלובאלית (המחזיקה כ-24 מפעלים בישראל, אירופה וארה"ב). דיין, בעל ניסיון רב בפיתוח מוצרים חדשניים וייחודיים והבנה רחבה של מכלול טכנולוגיות ייצור פלסטיק, צפוי להיכנס לתפקידו כמנכ"ל אנפימר בחודש הבא. 

חברת אינפימר עוסקת בתחום ייצור ופיתוח אינפימר המשמש לצורך הפקת חומרי גלם חדשים (המוגנים בפטנט) לתעשיית הפלסטיק מאשפה עירונית. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית לייצור האינפימר - מפעל החברה בקיבוץ ברקאי החל למכור חומר גלם ליצרני פלסטיק בינלאומיים מובילים.

  

משה דיין. מנכ"ל חדש לאינפימר משה דיין. מנכ"ל חדש לאינפימר משה דיין. מנכ"ל חדש לאינפימר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות