אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב: "החלטתי לזוז הצידה, מחפש רוכש" צילום: עוז מועלם

בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב: "החלטתי לזוז הצידה, מחפש רוכש"

כפי שנחשף לראשונה ב-ynet טביב הודיע כי בית"ר י-ם עומדת למכירה: "הקהל הביא אותי לתחושת שבר. כואב לי שמשטרת ישראל לא עמדה לצידי והעדיפה להתעסק בסיגריות של ביבי". אלי אוחנה יקבל את המפתחות עד שימצא רוכש

15.05.2018, 15:11 | נדב צנציפר, ynet

הבעלים של בית"ר ירושלים, אלי טביב, הטיל היום (ג') פצצה כשהודיע על כוונתו לעזוב את הקבוצה. טביב ערך מסיבת עיתונאים מיוחדת ובה הודיע על ההחלטה הדרמטית. "קיבלנו מכות כלכליות קשות, אך זה מעולם לא עצר אותי מלהמשיך. הגעתי לרמה שפוגעים במשפחתי ומבחינתי זהו קו אדום. התגובות חסרות הפרופורציות והלך רוח שלילי מצד הקהל, הביאו אותי לתחושת שבר ופגיעה והחלטתי לזוז הצידה, אני מחפש רוכש".

יש לציין שדבריו של טביב לוו בקריאות גנאי מטעם אוהדים בודדים ששהו מחוץ למקום בכפר סבא בו התקיימה מסיבת העיתונאים. טביב כינה אותם: "נרקומנים שאפילו כרטיס לא קונים".

אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים, צילום: עוז מועלם אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים | צילום: עוז מועלם אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים, צילום: עוז מועלם

הבעלים הוסיף: "זאת העונה הטובה ביותר שידעה בית"ר מזה עשור. עם זאת, יש לי תחושה גדולה של עצבות שאינה ברורה לי. לקחתי את הקבוצה תוך שאני

מתחייב לסגור גירעון של 22 מיליון שקלים. עשיתי זאת ואף הבאתי את המועדון לאירופה, זאת השנה הרביעית ברציפות. ההחלטה שלי סופית. אני עוד לא יודע מה יהיה התקציב בעונה הבאה, אבל יודע שאתן לאלי אוחנה לנהל את המועדון ואעזור לו בכל מה שאוכל. מאמין שיגיע רוכש ואם לא, אחזיק את הקבוצה עד שיגיע אחד. בניגוד למה שחושבים, הגעתי להחלטה עוד לפני גמר הגביע".

אלי אוחנה, צילום: בועז אופנהיים אלי אוחנה | צילום: בועז אופנהיים אלי אוחנה, צילום: בועז אופנהיים

הבעלים האשים את גורמי אכיפת החוק בכך שהפקירו אותו: "כואב לי שמשטרת ישראל לא עמדה לצידי והעדיפה להתעסק בסיגריות של ביבי, בזמן שחלק מהקהל עסוק בהשלכת חפצים וקריאות גזעניות. המשטרה נותנת לחוליגנים להגיע לבית של אדם. זאת ממש בושה ולא קורה במדינות אחרות".

על סוגיית שינוי השם לבית"ר "טרמפ" ירושלים: "מאמין שגם אלי אוחנה ימשיך עם עניין שינוי השם. אף נשיא של ארה"ב לא עשה מעולם לטובת המדינה כמו נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ. ללא מעצמה כזאת גדולה לא יודע אם היינו קיימים בכלל"
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות