אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טינדר רוצה לחשוף את המקומות בהם את נוהגת להסתובב צילום: טינדר

טינדר רוצה לחשוף את המקומות בהם את נוהגת להסתובב

אפקליציית הדייטינג הפופולרית בוחנת תכונה חדשה שתציג למשתמשים מקומות בילוי בהם מבקרים דייטים פוטנציאליים. התכונה אולי תסייע להיכרויות שמבוססות על תחומי עניין והרגלים - אך גם עלולה להועיל למטרידנים וסטוקרים

15.05.2018, 16:14 | יואב סטולר

טינדר מפתחת תכונה חדשה שתציג את המקומות שבהם נוהגים בנות ובני הזוג הפוטנציאלים לבלות את זמנם - באופן שפוגע בפרטיות המשתמשים. לפי דיווח של אתר the Verge, שנשען על עדויות משתמשי טינדר שמשתתפים בפיילוט השירות, מציגה האפליקציה מפת מוקדי עניין אותם נוהגים לפקוד מושאי החיזור הפוטנציאליים.  

קראו עוד בכלכליסט

טינדר מתמקדת באזורי בילוי וכאלה שמתאימים לדייט, כך שתנפה מהתכונה החדשה ביקורים אצל הרופא, הבנק, המשפחה ומקום העבודה. עדיין לא ברור אם טינדר תזהה את מקום העבודה באופן אוטומטי ותסיר אותו מהמפה בשל היותו מקום מרכזי עבור השהייה במהלך היום. ייתכן שהמשתמשים עצמם ייצטרכו לסמן את מקום עבודתם ובכך לדאוג שיוחרג ממפת ההיכרויות.

שירות המיקום של טינדר שירות המיקום של טינדר שירות המיקום של טינדר

התכונה החדשה נועדה להקל על מחפשי הזוגיות, האהבה והמין המזדמן את היכולת לדעת עוד על השותפים לשיחה ועוד יותר חשוב לעזור במימוש הפוטנציאל למפגש פיזי. לצד היתרון שיכולה תכונה כזו להקנות למחזרים, היא מעלה חששות כבדים בנוגע לפרטיות המשתמשים, שכן תוכל לסייע לסטוקרים ומטרידנים למיניהם. עם זאת, בטינדר מסבירים כי המפה לא תשדר את המיקום בזמן אמת, ותציג את המקומות אליהם הגעתם רק לאחר זמן מה.

בחברה רואים בשירות גם הזדמנות טובה לאפשר חיפוש טוב יותר ומבוסס על יותר מוקדי עניין משותפים (למשל, מסלול ריצה עירוני, פארק כלבים וכו'). הנתונים שאוספת טינדר על מיקום המשתמשים אמורים להימחק לאחר 28 ימים. כמו כן, תאפשר האפליקציה למשתמשיה לתקן עיוותים שנעשו במפה. לא ידוע מתי יושק הכלי החדש, אך לפי הערכות, טינדר מבקשת להפעיל אותו בהקדם, כדי להציג יתרונות לפני שיגיע לשוק שירות הדייטינג שמתכננת פייסבוק. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות