אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינרום מסכמת רבעון עם קיפאון בהכנסות ועלייה של 9% ברווח הנקי צילום: יח"צ

אינרום מסכמת רבעון עם קיפאון בהכנסות ועלייה של 9% ברווח הנקי

חברת המוצרים לענף הבנייה סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של 257 מיליון שקל, עלייה של 1.5% לעומת הרבעון המקביל; הרווח הנקי עמד על 31 מיליון שקל

15.05.2018, 18:04 | אורן פרוינד

אינרום תעשיות בנייהמסכמת את הרבעון הראשון עם שינוי קל בלבד בשורת ההכנסות ועלייה מתונה בנתוני הרווח.  החברה רשמה בשלושת החודשים הראשונים של 2018 עלייה של 1.5% בהכנסות ל-257.1 מיליון שקל, לנוכח ההתמתנות המורגשת בשוק הנדל"ן המקומי.

אינרום פועלת בענף הבנייה באמצעות החברות הבנות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים. החברה רשמה ברבעון רווח גולמי של 98.8 מיליון שקל (שיעור של 38.4% מהמכירות), בדומה לרבעון המקביל, שבוע עמד הרווח הגולמי על 99 מיליון שקל (שיעור של 39.1% מהמכירות).  

קראו עוד בכלכליסט

הרווח התפעולי של אינרום הסתכם בכ-47.8 מיליון שקל (שיעור של 18.6% מהמכירות) לעומת כ-50.3 מיליון שקל (שיעור של 19.8% מהמכירות) ברבעון הראשון בשנת 2017. ה-EBITDA הרבעוני עמד על 56 מיליון שקל, ירידה של 3% לעומת התקופה המקבילה.

עלייה ברווח הגולמי וברווח התפעולי בסקטור פתרונות בנייה ומוצרי גמר לבנייה קוזזה בירידה ברווחי פעילות מוצרי הצבעים (ירידה זו מיוחסת להתייקרות חומרי הגלם והאריזה בתחום).

בשורה התחתונה הצליחה אינרום הצליחה לרשום שיפור מתון כאמור. הרווח הנקי של החברה ברבעון הראשון עמד על 31 מיליון שקל, עלייה של 9% בהשוואה לרבעון המקביל.

אלדד בן משה מנכ"ל אינרום, צילום: אלעד גרשגורן   אלדד בן משה מנכ"ל אינרום | צילום: אלעד גרשגורן אלדד בן משה מנכ"ל אינרום, צילום: אלעד גרשגורן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות