אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבי כץ וחנן שמש בגיוס נוסף להגשמה: השקעה של 8.4 מיליון דולר לפרויקט בדאלאס צילום: נמרוד גליקמן

אבי כץ וחנן שמש בגיוס נוסף להגשמה: השקעה של 8.4 מיליון דולר לפרויקט בדאלאס

הסכום מיועד להקמת קומפלקס מגורים להשכרה של 227 יחידות דיור ב-8 בניינים - התשואה השנתית מוערכת ב-18%; סכום המינימום להשקעה עומד על 30 אלף דולר

15.05.2018, 18:18 | אורן פרוינד

קרן הגשמה של אבי כץ וחנן שמש פרסמה היום (ג') תשקיף שישי, לגיוס של כ-8.4 מיליון דולר - סכום המיועד להשקעה בהקמת קומפלקס מגורים להשכרה בעיר פורט ווות' שבמטרופולין דאלאס.  

קראו עוד בכלכליסט

הקומפלקס אמור להיבנות בשטח כולל של כ-404 אלף רגל רבוע והוא יכלול 227 יחידות דיור ב-8 בניינים עם שטח מסחרי ושטחים ציבוריים לרווחת הדיירים. ההשלמה (קלוזינג) של העסקה יתקיים ב- 10 ביוני 2018, כאשר העברת מלוא כספי הגיוס צפויה להיות עד ה- 28 ביוני 2018.

מועד ההתחלה של הקמת הפרויקט צפוי בסוף חודש יוני ותקופת ההקמה צפויה לעמוד על 18 חודשים. השכרת יחידות הדיור בפרויקט צפויה החל מ- 12 חודשים ממועד התחלת הבנייה, ותימשך לתקופה של כ- 24 חודשים (תוך כדי תהליך הבנייה). מכירת הנכס בשלמותו מתוכננת לתום 3 שנים מתחילת הקמת הפרויקט. לפי התכנית העסקית התפוסה בנכס במועד המכירה מוערכת בכ-95%.

עלות הקמת הפרויקט עומדת על כ- 46 מיליון דולר. שותפות משקיעי הגשמה תשקיע בהון סכום של כ- 7.8 מיליון דולר ותחזיק ב- 85% מחברת הפרויקט, כאשר סכום המינימום להשקעה בפרויקט יעמוד על 30,000 דולר.

את המימון העיקרי יעניק הבנק המלווה (Dougherty Mortgage). מחיר המכירה צפוי לעמוד על כ-49 מיליון דולר בתום השנה השלישית והתשואה השנתית הצפויה למשקיעי הגשמה היא כ- 18.07%.

חנן שמש, צילום: אילן בשור חנן שמש | צילום: אילן בשור חנן שמש, צילום: אילן בשור

אבי כץ , צילום: אוראל כהן אבי כץ | צילום: אוראל כהן אבי כץ , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
אחד המשקיעים בהגשמה
לידיעת הקוראים, אני מושקע ב 2 השקעות, אחת הסתיימה לאחר שנה איחור ! (השקעה בלונדון) עם תשואה של חצי ממה שהובטח, בקרן רואים זאת יחסית כהצלחה- לדעתי האישית התאכזבתי מכיוון שזה לא פגה באף אחד מקריטריונים של התוכנית המקורית בהשקעה השניה - מנהטן, ניו יורק- שהיתה צריכה להיות שנתיים וחצי - אני עדין בפנים, ההשקעה היתה צריכה להסתיים לפני כשנה וחצי. ממה שהבנתי יש עוד כחצי שנה עד שאראה את הכף בנוסף הכינו אותי שכנראה לא תהיה תשואה. הקרן הזו אינה רמאית אבל מאוד מאוד רחוקה מניהול נכון של ההשקעות. הפרסומים של החברה מאוד אגרסיבים ולכן היה חשוב לי להביא את העובדות בצורה האוביקטיבית ביותר לשיקול הקורא. מקווה שעזרתי
משה  |  16.05.18