אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למכירה: אתרי סקס - טויס אר אס הקורסת מוכרת כתובות אינטרנט שפגעו בה צילום: שאטרסטוק

למכירה: אתרי סקס - טויס אר אס הקורסת מוכרת כתובות אינטרנט שפגעו בה

רשת הצעצועים בצעד מקורי: תמכור מאות כתובות שהרשת רכשה במשך השנים כדי למנוע שימוש בשמה שיפגע במוניטין שלה, כמו sex-toys-r-us.com

16.05.2018, 08:48 | שירות כלכליסט
רשת הצעצועים פושטת הרגל טויס אר אס נוקטת בצעדים מקוריים כדי למלא את קופתה. בחודש הבא תמכור החברה, בין היתר, את כתובת האינטרנט sex-toys-r-us.com (צעצועי מין הם אנחנו). הכתובת היא אחת ממאות כתובות שהרשת רכשה במשך השנים כדי למנוע שימוש בשמה למטרות שעלולות לפגוע בה ובמוניטין שלה. כתובות אינטרנט אחרות שהרשת מעמידה למכירה הן ihatetoysrus.com (אני שונא את טויס אר אס), toysrussucks.com (טויס אר אס מסריחים), ו-adult-toys-r-us.com(צעצועים למבוגרים הם אנחנו).

קראו עוד בכלכליסט

המהלך הוא חלק ממכירת הקניין הרוחני של הרשת, שכולל בין היתר גם את הקמע המפורסם שלה, “ג’פרי הג’ירף” ואת המותג בייביז אר אס. מטרת המכירה היא, כאמור, למלא את הקופה הריקה של הרשת כדי לשלם לנושיה. לפי דיווח בסוכנות הידיעות רויטרס, מומחי מיתוג מעריכים כי מותגי טויס אר אס הם משווי הערך ביותר שמכרה חברה כלשהי אי פעם. בוב פיבס, מנכ”ל חברת ייעוץ הקמעונאות ריטייל דוקטור אמר לרויטרס כי הרשימה הארוכה של כתובות האינטרנט שמוכרת טויס אר אס מעידה על השווי הרב של המותגים שלה. “הצירוף ‘אר אס’ (זה אנחנו) הוא המפתח להכל, לא הצעצועים”.

סניף של טויס אר אס, צילום: גטי אימג סניף של טויס אר אס | צילום: גטי אימג'ס סניף של טויס אר אס, צילום: גטי אימג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות