אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בווטסאפ: תקנון לקבוצות, כדי שלא יציקו לכם בהודעות צילום: בלומברג

חדש בווטסאפ: תקנון לקבוצות, כדי שלא יציקו לכם בהודעות

אפליקציית הצ'ט משתדרגת ביכולת שליטה טובה יותר בצ'ט הקבוצתי; הגרסה החדשה תכלול תיבת טקסט להגדרת תנאי הקבוצה, תוספת כוח למנהלי הקבוצות ואף יכולת חיפוש אנשים בין חבריהן ומעקב אחר תיוגים

16.05.2018, 13:38 | יואב סטולר
ווטסאפ משיקה תכונות חדשות לניהול קבוצות הצ'ט באפליקציה, שנועדו לשפר ולייעל את ההתכתבויות בקבוצות המשפחה, העבודה, החברים וקהילות משותפות.

קראו עוד בכלכליסט

בחברה השכילו להבין את המצב בו השיחה בקבוצה נגררת למקומות רחוקים מאוד משתוכננו לה; כדי להימנע מכך, תאפשר ווטסאפ להגדיר תיאור וכללים בתיבת טקסט ייעודית שתוצג לצד שם הקבוצה. כך יוכלו מפעיליה לנסח תקנות כאיסור על פרסום תוכן מסחרי, או איסור על שליחת הודעות לאחר שעה מסוימת.

ווטסאפ מתחדשת, צילום: בלומברג ווטסאפ מתחדשת | צילום: בלומברג ווטסאפ מתחדשת, צילום: בלומברג

תכונה חדשה וחשובה לשמירת הסדר בשיחות מרובות המשתתפים היא הגברת כוחם של מנהלי הצ'ט: מעתה, יוכלו להגדיר בעצמם מי רשאי לשנות את שם הקבוצה, התיאור שלה, התמונה שלה ועוד. לא ניתן יהיה לחסום אותם מהקבוצה שהקימו, ומשתמשים שעזבו את הקבוצה לא יוכלו לחזור אליה ללא הגבלה פעם אחר פעם.

כמו כן, על מנת להתמודד עם הצפה ברגעי שיא של ההתכתבות בקבוצות, יצורף כפתור חדש שיאפשר למשתמשים לברור הודעות בהן תויגו. עוד שיפור שימושי הוא יכולת חיפוש בתוך רשימת חברי הקבוצה, מה שיקל על איתור אנשים והוספתם לאנשי הקשר. התכונות החדשות זמינות בגרסה העדכנית של האפליקציה, ויגיעו גם למהדורת הווב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות